UMKS MOS Wola wygrywa z UKS Centrum Augustów w meczu II ligi mężczyzn

Na hali przy ulicy Rogalińskiej rozegrany został mecz II ligi mężczyzn. Zespołowi UMKS MOS Wola przyszło się zmierzyć z drużyną UKS Centrum Augustów. Po zaciętym i pełnym emocji widowisku, nasi siatkarze wygrali 3:0.

Zawodnicy trenera Krzysztofa Wójcika przystąpili do meczu szczególnie zmobilizowani, nastawieni na zwycięstwo. Pierwsza partia była bardzo zacięta. Dobre przyjęcia z obu stron siatki pozwalały na kombinacyjną i niezwykle widowiskową grę. W tym secie, w polu zagrywki lepiej prezentowali się II ligowcy MOS-u. Kilka punktów zdobytych bezpośrednio z zagrywki przyczyniło się do wygranej. Bardzo mocnym zbiciem, pierwszego seta, zakończył kapitan naszej drużyny Mateusz Kańczok.

Set drugi to pokaz wyjątkowo dobrej gry naszego zespołu. Cały czas duże problemy przeciwnikom sprawiała zagrywka MOS-u. W połowie seta nie potrzebna dyskusja zawodników pod siatka, doprowadziła do sytuacji, iż sędzia zmuszony był do ukarania czerwonymi kartkami zawodników obu drużyn (ukarani: Mateusz Kańczok - MOS, Wojciech Iwanowicz - AUGUSTÓW). Rozbijamy rywali, wygrywając seta 25:14.

Trzecia partia to powrót do dobrej gry zawodników gości. Set wyrównany, walka punkt za punkt trwała do samego końca. W ostatniej akcji meczu w roli głównej ponownie kapitan MOSU-u, tym razem skutecznym blokiem kończy mecz. Wygrywamy całe spotkanie bez straty seta 3:0.

UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Centrum Augustów 3:0 (25:23, 25:14, 25:22)