Aktualności

14.09.2017

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2017/2018

Plan zajęć obowiązuje od 11.09.2017 r.

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2017/2018

Plan zajęć obowiązuje od 11.09.2017r.

Zajęcia będą odbywały się:

MOS - hala MOS nr 6 ul. Rogalińska 2

- MOS/Siłownia - siłownia III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)

- III L.O. - Sala III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)

- G 48 - Gim. nr 48 ul. Deotymy 25/33

- SP 26 - Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Miedziana 8

 

SEKCJA MĘSKA

 

II Liga            Krzysztof Wójcik                

Poniedziałek     20:00-21:30   III LO            

Czwartek         19:00-20:30    MOS              

Piątek             19:30-21:00    MOS              

Sobota            17:00-19:15    MOS              

 

Junior I         Konrad Cop                        

Poniedziałek     19:30-21:00    MOS              

Wtorek            19:30-21:00    MOS              

Środa              19:00-20:30    MOS              

Piątek              18:00-19:30    G 48               

Sobota             09:15-10:00    MOS              

 

Junior II        Miłosz Raba                         

Wtorek            20:00-21:30    III LO            

Środa              18:30-20:00    III LO            

Piątek              18:00-19:30    G 48               

Sobota            10:00-11:30     MOS              

 

Kadet I           Kamil Trzciński                   

Poniedziałek     18:00-19:30     MOS              

Wtorek            18:00-19:30    MOS              

Piątek              16:30-18:00    G 48               

Sobota             11:45-14:00    MOS              

 

Kadet II         Tomasz Keller                     

Wtorek            18:30-20:00    III LO            

Środa              16:30-18:00    G 48               

Czwartek         17:00-19:15    III LO            

Sobota            11:00-12:30    G 48               

 

Młodzik I       Tomasz Keller                     

Poniedziałek    16:30-18:00    G 48               

Wtorek           17:00-18:30   III LO            

Czwartek        19:15-20:45    III LO            

Sobota           14:30-16:00    MOS              

                       

 

Młodzik II      Adam Nowik                       

Wtorek            16:30-18:00   G 48               

Czwartek         16:30-18:00    G 48               

Piątek             16:30-18:00    G 48               

 

Chłopcy Mini ‘05      Konrad Nassalski    

Środa              18:00-19:30    G 48               

Czwartek         17:00-18:30    SP 26             

Sobota            13:00-14:30    SP 26             

 

Chłopcy Mini  ’06     Damian Włoch         

Środa             15:15-16:45    MOS              

Czwartek        18:00-19:30    G 48               

Sobota           09:00-10:30    III LO            

                      

 

Chłopcy Mini ’07      Paweł Wasilewski    

Poniedziałek     15:00-16:30    MOS              

Wtorek           15:00-16:30    MOS              

Czwartek         15:15-16:45    MOS              

 

Chłopcy średnio zaawansowani ‘02’03’04 Miłosz Raba 

Środa              16:30-18:00    G48                

Piątek              16:30-18:00    G48                

 

Chłopcy średnio zaawansowani ‘99’00’01  Miłosz Raba  

Wtorek            16:30-18:00    G48                

Piątek              20:00-21:30    III LO            

 

TRENING PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO

 

Bartłomiej Kruszewski

Poniedziałek   18:00-19:30    Junior

Wtorek         19:30-21:00    Kadet

Czwartek       19:00-20:30    Junior

 

Krzysztof Wójcik

Poniedziałek   19:00-20:30    młodzieżowiec

Wtorek         16:30-18:00    Kadet 2

Czwartek       17:30-19:00    młodzieżowiec

 

 

 

SEKCJA ŻEŃSKA

 

Juniorka I      Janusz Patriak                     

Poniedziałek    16:30-18:00    MOS              

Środa             17:00-18:30    MOS              

Czwartek         18:00-19:30    G48                

Piątek              16:30-18:00    MOS              

Piątek              20:00-21:30    Siłownia         

 

Juniorka II    Janusz Patriak                     

Poniedziałek    18:30-20:00    III LO            

Wtorek           18:00-19:30    G 48               

Piątek             18:30-20:00    III LO                       

Sobota            09:30-11:00    G 48               

 

Kadetka I      Stanisław Lizińczyk            

Poniedziałek    17:00-18:30    III LO            

Wtorek          16:30-18:00    MOS              

Wtorek          18:00-19:30    Siłownia         

Czwartek        16:45-19:00    MOS              

Piątek             17:00-18:30    III LO            

Sobota            09:00-10:30    siłownia         

Sobota            10:30-12:00    III LO            

 

Młodziczka I Radosław Krukowski         

Poniedziałek    18:00-19:30    G48                

Środa             17:00-18:30    III LO            

Środa             18:30-20:00    Siłownia         

Czwartek        16:30-18:00    G 48               

Piątek             16:30-18:00    Siłownia         

Piątek             18:00-19:30    MOS              

 

Młodziczka II Jakub Miecznikowski        

Poniedziałek    16:30-18:00    G48                

Środa             18:00-19:30    G48                

Piątek             18:00-19:30    G48                

 

Dz. Mini ‘05 Jakub Miecznikowski           

Wtorek           16:30-18:00    G48                

Środa              16:30-18:00    G48                

Piątek              15:00-16:30    MOS              

 

Dz. Mini ’06 Radosław Krukowski           

Poniedziałek   16:30-18:00    G48                

Wtorek          15:00-16:30    MOS              

Środa             15:15-16:45    MOS              

Piątek             15:00-16:30    MOS              

 

 

Dziewczęta Mini ’07 i młodsze Małgorzata Dzido    

Poniedziałek   15:00-16:30    MOS              

Środa            18:00-19:30    G48                

Czwartek        15:15-16:45    MOS              

Sobota           12:00-13:30    MOS              

Dziewczęta średnio zaawansowane 02’03’04 Magda Gryko

Wtorek          18:00-19:30    G48                

Czwartek        16:30-18:00    G48                

 

Dziewczęta średnio zaawansowane 01’00’99 Magda Gryko

Wtorek          19:30-21:00    G48                

Czwartek        18:00-19:30    G48                 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy