Aktualności

 • Rafał Prokopczuk w reprezentacji Polski na XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży w Győr

  22.07.2017
  Rafał Prokopczuk w środku w PKOL

  W dniach 23-29 lipca 2017 roku w węgierskim Győr odbędzie się XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF). W reprezentacji Polski siatkarzy wystąpi rozgrywający Rafał Prokopczuk z MOS Wola. Na zdjęciu Rafał ( w środku) w Polskim Komitecie Olimpijskim w czasie przysięgi i nominacji olimpijskich.

 • Początek obozu w Białej Podlaskiej najmłodszych roczników siatkarzy MOS-u Wola

  21.07.2017

  Już w najbliższą środę 26.07.2017 r. rozpoczynamy zgrupowania sportowe, obozem w Białej Podlaskiej. Na obiektach Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II, wypoczywać i trenować będą najmłodsi chłopcy, z kategorii mini siatkówki, roczników 2005 i młodsi.

 • Wywiad z Adrianem Kacperkiewiczem w VolleyCafe

  21.07.2017
  Adrian Kacperkiewicz , fot. VolleyCafe

  Na portalu VolleyCafe ukazał się wywiad z zawodnikiem MOS Wola Adrianem Kacperkiewiczem, który od nowego sezonu będzie grał w Plus Lidze w Espadonie Szczecin. Zapraszamy do lektury.

 • Finał Mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej

  20.07.2017

  W dniach 18-19 lipca 2017 r. w Warszawie został rozegrany finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, w kat. kadet. Do turnieju przystąpiło 16 najlepszych par z całej Polski, wyłonionych na drodze eliminacji, w tym nasza para: Antoni Milczarski i Piotr Pawlak. Wolscy siatkarze ostatecznie zajęli 9 miejsce w rozgrywkach krajowych.

 • Zgrupowania czas zacząć

  18.07.2017

  Już tylko dwa tygodnie dzielą nasze najstarsze siatkarki od rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu. Jak już informowaliśmy od 01.08 do 14.08 2017 r. w Żyrardowie rozpoczynają zgrupowanie kadetki i juniorki klubu UMKS MOS Wola. Bazą noclegową, żywieniową i treningową jest dobrze nam znany Ośrodek AQUA ŻYRARDÓW przy ulicy Stefana Jodłowskiego 25/27. Obóz ten jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola.

 • Letnie obozy siatkarskie MOS-u

  12.07.2017

  Wielkimi krokami zbliżają się letnie obozy siatkarskie. To oznacza koniec wakacji dla siatkarek i siatkarzy MOS-u. Zawodniczki i zawodnicy naszego ośrodka pod bacznym okiem swoich Trenerów zaczną przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego 2017/2018. Podczas trwania obozu szlifowana będzie forma sportowa, żeby jak najlepiej rozpocząć zmagania od pierwszego meczu ligowego.

 • Wywiad z prezesem UMKS MOS Wola Krzysztofem Zimnickim na portalu internetowym iWOLA

  09.07.2017
  Prezes Krzysztof Zimnicki z siatkarzami MOS Wola

  O bardzo udanym mijającym sezonie dla młodych siatkarek i siatkarzy MOS Wola Warszawa, a także o transferach i planach na kolejny rok z Prezesem klubu Krzysztofem Zimnickim rozmawia Marcin Kalicki na portalu iWola. Zapraszamy do lektury.

 • Kadeci MOS Wola w finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

  08.07.2017

  W Warszawie odbył się jeden z 4 półfinałów MP w siatkówce plażowej, w kat. kadet. Do stolicy zjechały się po cztery najlepsze zespoły z czterech województw: Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego oraz Mazowieckiego. Tak więc w turnieju półfinałowym wystartowało 16 par. MOS reprezentowały 3 „dwójki”: Milczarski/Pawlak i dwie młodsze rocznikowo: Bieliński/Krzyżanowski oraz Drobek/Sucharski.

 • Czwarte miejsce mini siatkarzy MOS-u w Mistrzostwach Polski

  29.06.2017

  Podopieczni Trenera Konrada Nassalskiego zajęli czwarte miejsce na Turnieju Mistrzostw Polski Kinder + Sport. Walka o najniższy stopień podium była bardzo zacięta i wyrównana. Do wyłonienia brązowego medalisty potrzebne były 3 sety. Niestety przegraliśmy spotkanie w stosunku 1:2. Gratulujemy Sukcesu Naszym Najmłodszym Siatkarzom oraz Trenerowi !!!

 • Mini siatkarze MOS-u zagrają o brąz

  29.06.2017

  Niestety drużyna trójek na turnieju finałowym Kinder + Sport doznała pierwszej porażki. W dniu dzisiejszym nie sprostaliśmy zawodnikom z Kielc. Za godzinę powalczymy o brąz z Ludowym Klubem Sportowym z BOBOWA. Trzymamy kciuki!!!

 • Mini siatkarze MOSu na największym na świecie turnieju Kinder+Sport

  28.06.2017

  W dniu 27.06.2017, o godzinie 9:00 w hali sportowej przy ul. Jana Matejki 8 w Zabrzu rozpoczął się największy na świecie turniej mini siatkówki - Kinder + Sport.

 • Zakończenie sezonu mini siatkarek MOS Wola

  27.06.2017

  W ostatnim tygodniu przed wakacjami, dziewczęta z roczników 2004 i 2005 rozegrały turniej dwójek z okazji zakończenia sezonu. O ile dobra zabawa w przyjaznej atmosferze była stawiana jako główny cel turnieju, to emocji nie brakowało…

 • Zawodnicy MOSu powołani na akcje szkoleniowe Kadr Narodowych i Mazowsza

  26.06.2017

  Miło nam poinformować, iż zawodniczki i zawodnicy MOSu zostali powołani na najbliższe akcje szkoleniowe Kadr Narodowych i Mazowsza.

 • Podziękowania i gratulacje od Władz Dzielnicy Wola

  26.06.2017

 • Młodsze młodziczki zakończyły sezon turniejem rodzinnym

  24.06.2017

  Dzisiejszego popołudnia rozegrany został nietypowy turniej dwójek. Na zakończenie sezonu 2016/2017 trener Radosław Krukowski zorganizował turniej dla swoich podopiecznych i ich rodziców.

 • Siatkarki i Siatkarze naszego klubu na Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej

  23.06.2017
  Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek i Młodzików w siatkówce plażowej. Źródło: www.mwzps.pl

  Czerwiec to miesiąc podsumowujący sezon siatkarski a tym samym czas piłki siatkowej plażowej. Z początkiem miesiąca rozpoczęły się Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej, w których bardzo dobrze zaprezentowali się siatkarze i siatkarki naszego klubu.

 • Srebro i brąz dla MOSu na Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek w siatkówce plażowej

  23.06.2017
  Źródło: www.mwzps.pl

  W dniu wczorajszym, po dwóch dniach rywalizacji zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek w siatkówce plażowej. W zawodach wystartowało 30 par, w tym 10 par wystawionych przez UMKS MOS Wola.

 • Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej w kat. Młodzik

  22.06.2017

  W środę i czwartek rozegrane zostały Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej w kat. "Młodzik". Duet Piotr Szlęzak oraz Michał Kulesza z MOS Wola zdobyli złote medale w piłce plażowej w kat. MŁODZIK, zostali tym samym mistrzami Mazowsza i jednocześnie Warszawy. Wszystkie mecze wygrali bez straty seta.

 • Ostatni wspólny trening siatkarzy z rocznika 2003

  21.06.2017

  W dniu dzisiejszym w sali sportowej przy ulicy Deotymy 25 odbył się ostatni wspólny trening siatkarzy z rocznika 2003.

 • Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej

  21.06.2017

  W weekend 17-18.06 rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej. W zawodach uczestniczyły 22 zespoły dziewcząt i 21 drużyn chłopców.

 • Wiktor Siewierski przechodzi do drużyny wicemistrza Austrii

  20.06.2017
  Wiktor Siewierski

  Wiktor Siewierski, wychowanek MOS Wola, kapitan srebrnej drużyny juniorów naszego klubu, przechodzi od przyszłego sezonu do drużyny wicemistrza Austrii SK Posojilnica Aich/Dob . Klub ten zamierza powalczyć o Ligę Mistrzów.

 • Młodziczki MOS Wola zdobyły Puchar Przechodni Metra

  18.06.2017

  Młodziczki MOS Wola wygrały trzydniowy międzynarodowy turniej organizowany przez KS Metro Warszawa. W turnieju uczestniczyły dziewczęta z roczników 2003 i młodsze. W dniach 16-18 czerwca odbyła się druga edycja żeńskiego turnieju o „Puchar przechodni Metra”. Tym razem zawody w randze międzynarodowej z racji uczestnictwa niemieckiego Volleyteam Berlin oraz 15 zespołów z całej Polski.

 • II dzień Turnieju o Puchar Przechodni KS METRO Młodziczek

  17.06.2017

  Drugi dzień turnieju dobiegł końca, podczas którego graliśmy ze zmiennym szczęściem. Dwa spotkania padły łupem naszych młodziczek. Pokonaliśmy pierwszy zespół Metra oraz Krynicę w stosunku 2:0. Niestety musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z Tych. Pięć wygranych spotkań w tym turnieju daje nam możliwość gry o miejsca 1-4. Liczymy na dobry występ w dniu jutrzejszym.

 • II Turniej o Puchar Przechodni KS METRO Młodziczek

  16.06.2017

  Za nami pierwszy dzień turnieju, w którym udział wzięły młodziczki trenera Radosława Krukowskiego. W dniu dzisiejszym zostały rozegrane spotkania grupowe. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, wygrywając wszystkie mecze. Jutro kolejne spotkania, które będą decydowały o graniu o medale. Życzymy powodzenia.

 • Spotkanie złotych medalistek Mistrzostw Polski z Burmistrzem Dzielnicy Wola

  13.06.2017

  W poniedziałek 12.06.2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Wola odbyło się uroczyste spotkanie siatkarek MOS Wola, złotych medalistek MP w kat. młodziczka z Burmistrzem Dzielnicy Wola, Panem Krzysztofem Strzałkowskim oraz Z-cą Burmistrza Panią Grażyną Orzechowską Mikulską.

 • Zawodnicy MOS-u w Kadrze Mazowsza rocznika 2002

  12.06.2017

  Poznaliśmy listę zawodników powołanych na obóz Kadry Mazowsza rocznika 2002 w Mławie w terminie 30.06 – 09.07.2017. Wśród powołanych znalazło się trzech zawodników naszego klubu: Piotr Szlęzak, Klaudiusz Warcholiński, Michał Kulesza. Gratulujemy!!!

 • III miejsce MOSu w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej

  12.06.2017

  Tegoroczny turniej, odbywający się w miejscowości Turek, stał na bardzo wysokim poziomie siatkarskim, ze względu na fakt, iż wystartowała w nim cała czołówka z zeszłorocznych Mistrzostw Polski i kandydaci do medali w tym sezonie. Uplasowanie się na podium to bardzo duży sukces naszych zawodników. Cieszy również występ naszych pozostałych dwóch zespołów, którzy rozegrali naprawdę dobre zawody i widać, że ciężka praca na treningach przekłada się na dobrą dyspozycję boiskową.

 • VI miejsce młodzików w Pucharze Przechodnim Metra

  11.06.2017

  W dniu dzisiejszym nasi siatkarze rozegrali dwa spotkania. W pierwszym pokonali 2:0 Spartę Kraków (25:17, 25:22). Dzięki tej wygranej zmierzyliśmy się w meczu o 5 miejsce z zespołem z Warszawy. Po pierwszym secie, którego wygraliśmy 25:21, w dwóch kolejnych partiach musieliśmy uznać wyższość zawodników z Metra. Całe spotkanie przegrywamy 1:2 i ostatecznie zajmujemy VI miejsce.

 • Trzy mecze, trzy zwycięstwa młodszych młodzików MOS Wola w drugim dniu XXII Turnieju KS Metro

  10.06.2017

  Drużyna młodszych młodzików MOS Wola startująca w XXII Turnieju KS Metro rozegrała dzisiaj trzy mecze i wszystkie wygrała. Najpierw MOS Wola - Krotoszyn 2:0 (18,19), potem 2:0 (20,21) z zespołem Volley Rybnik, a na koniec zwycięstwo 2:1(15,-21,8) z Spartakiem Jawor. Jutro nasi siatkarze zagrają o miejsca 5-8.

 • W hali Arena Ursynów rozpoczął się Turniej o Puchar Przechodni KS Metro w kategorii młodszych młodzików

  09.06.2017

  W hali Arena Ursynów wystartował tradycyjny turniej o Puchar KS Metro. W turnieju gra 18 drużyn młodszych młodzików (rocznik 2003). Dzisiaj nasza drużyna rozegrała pięć spotkań eliminacyjnych, wygrała dwa i zajęła czwarte miejsce w swojej grupie. W sobotę i niedzielę dalsze gry w turnieju.