Aktualności

 • Dzień Pracowników Służby Zdrowia.

  07.04.2020
  Dzień Pracowników Służby Zdrowia.

  To właśnie Oni w głównej mierze dźwigają ciężar pandemii koronawirusa, to Oni podają pomocną dłoń w obliczu każdej choroby, to wreszcie Oni są jedynymi Aniołami w ostatnich chwilach życia człowieka w obecnym czasie. Po prostu DZIĘKUJEMY ...

 • Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce.

  07.04.2020
  Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce.

  Premiera poprzedziła rozgrywane w Polsce po raz pierwszy Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland. Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. Po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny; gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami.

 • Dbajcie o relacje między sobą i #trenujciezMOSEM

  06.04.2020
  Dbajcie o relacje między sobą i #trenujciezMOSEM

  Pomimo, że nie możemy się widywać i wspólnie trenować, nadal jesteśmy w kontakcie, integrujemy się, motywujemy wzajemnie. Nasze minisiatkarki wraz z trenerką wymieniają się ćwiczeniami i trenują w swoich domach.

 • Trenerzy MOS Wola czas kwarantanny wykorzystują na szkolenia

  06.04.2020
  Trenerzy MOS Wola czas kwarantanny wykorzystują na szkolenia

  Sztab tegorocznych kadetów oraz trenerzy MOS Wola czas kwarantanny wykorzystują na szkolenia. W weekend odbyło się webinarium programu statystycznego Volleystation.

 • #ZOSTAŃWDOMU z Karolinką

  05.04.2020
  #ZOSTAŃWDOMU z Karolinką

  Karolinka hard rock'owo mobilizuje swoje rówieśniczki do systematycznego treningu siatkarskiego. Można być oczarowanym nie tylko nią ale i efektami jej pracy. A Ty jak ćwiczysz w domu?

 • #MOTYWACJAMARCINA- CZ II- CEL

  04.04.2020
  #MOTYWACJAMARCINA- CZ II- CEL

  Zapraszamy na II część motywacji Marcina w sporcie. Dzisiaj Marcin opowie jak ważna jest praca i systematyczność w osiąganiu celu, celów oraz jaka autentyczna radość płynie w momentach jego osiągnięcia. Siatkówka jest wymagającą grą i sami przyznajcie - emocje które wybuchają w trakcie lub po wygranym meczu są elektryzujące - nie tylko dla grających ale też dla kibiców.

 • #Poznajmysię z przyjmującym w zespole kadetów Jankiem Lizińczykiem

  03.04.2020
  #Poznajmysię z przyjmującym w zespole kadetów Jankiem Lizińczykiem

  Po kadetce Marysi Butryn nadszedł czas na wywiad z naszym kadetem Jankiem Lizińczykiem. Janek w obecnym sezonie występuje na pozycji przyjmującego w zespole trenera Kellera i Jackowicza.

 • DUŻO DZIEJE SIĘ W MOS WOLA WARSZAWA

  03.04.2020
  DUŻO DZIEJE SIĘ W MOS WOLA WARSZAWA

  - Nasi trenerzy utrzymają cały czas zdalny kontakt i aktywność ze swoimi podopiecznymi - mówi Krzysztof Felczak, trener i wychowawca młodzieży w UMKS MOS Wola Warszawa.

 • Rozpoczynamy cykl wspomnień naszych złotych medalistów i medalistek Mistrzostw Polski

  02.04.2020
  Rozpoczynamy cykl wspomnień naszych złotych medalistów i medalistek Mistrzostw Polski

  Raz w tygodniu będziemy publikować dla Państwa krótkie artykuły wspominające naszych złotych medalistów Mistrzostw Polski. Będzie to sentymentalny powrót do bardzo miłych wspomnień. Wszystkie te zespoły zapisały piękne karty w historii naszego klubu. W tym trudnym dla wszystkich czasie warto przypomnieć sobie historyczne chwile, które dały zawodnikom, trenerom i kibicom tyle radości.

 • #Poodbijamyrazem z naszymi młodzikami

  02.04.2020
  #Poodbijamyrazem z naszymi młodzikami

  Młodzicy MOS Wola wymyślili nową zabawę z piłką w czasie epidemii. Zabawę rozpoczyna kapitan odbijając piłkę nad głową, następnie podaje piłkę dalej i zadanie wykonuje kolejny zawodnik.

 • LIST OTWARTY PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

  01.04.2020
  LIST OTWARTY PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

  Prezydent m.st.Warszawy kieruje list otwarty do Dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i rodziców.

 • Szukamy motywacji poprzez marzenia.

  01.04.2020
  Szukamy motywacji poprzez marzenia.

  Zapraszamy na nasz nowy cykl (dla młodzieży i nie tylko. #MotywacjaMarcina w każdy wtorek i czwartek o 15.00. W pierwszym odcinku ambasador SOS i Polskiej Siatkówki - Marcin Prus opowie o...marzeniach

 • #TRENUJWDOMU

  01.04.2020
  #TRENUJWDOMU

  Najmłodsza grupa dziewcząt trenuje w domu. Zestawy ćwiczeń jakie dziewczęta otrzymują mailowo przy ogromnym wsparciu rodziców są realizowane w warunkach izolacji domowej. Motywacją dzisiaj dla najmłodszych jest Dagmara. Brawo Daga!

 • #Poznajmysię - Marysia Butryn

  01.04.2020
  #Poznajmysię - Marysia Butryn

  Dzisiejszą siatkarską bohaterką jest Marysia - kadetka MOS WOLA Warszawa grająca na pozycji rozgrywającej w zespole trenera Patriaka. Wiemy jakie są priorytety Marysi, jak spędza wolne chwile, wokół czego kręci się jej obecny moment w życiu. Po prostu #Poznajmysię.

 • #Trenujwdomu i pamiętaj że sport to zdrowie

  31.03.2020
  #Trenujwdomu i pamiętaj że sport to zdrowie

  Młodziczki i Młodzicy MOS Wola jako druga grupa pokazała jak aktywnie i z dobrym humorem spędzać czas w domach. Trenerzy dbają o formę zawodniczek i zawodników wysyłając szczegółowe plany treningowe i na zdjęciach widzimy, że są one sumiennie wykonywane. Brawo dla Was i czekamy na kolejne zdjęcia z ćwiczeń domowych!!

 • Kadr z filmu instruktażowego dla kadetów MOS Wola

  30.03.2020
  Kadr z filmu instruktażowego dla kadetów MOS Wola

  Trener Marcin Jackowicz wspólnie ze swoimi pociechami nagrywa krótkie filmiki dla swoich podopiecznych jak poprawnie ćwiczyć w trakcie epidemii. Po nagraniu przychodzi czas na rozmowę z zawodnikami o wykonanym treningu.

 • Wyzwanie zrealizowane

  30.03.2020
  Wyzwanie zrealizowane

  Zabawa w wyzwania trenerów i ich podopiecznych trwa. Zadaniu dały radę tym razem dziewczęta rocznika 2008. Czekamy na następne zadanie! Trójki dziewczęce- rocznik 2008

 • GRA Z KOSTKĄ. Sport - zabawa- rywalizacja

  30.03.2020
  GRA Z KOSTKĄ. Sport - zabawa- rywalizacja

  Czas predysponuje do spędzania czasu wolnego rodzinnie. Proponujemy grę planszową z elementami ćwiczeń dla całej rodziny.

 • Tęsknimy za siatkarskimi emocjami.

  29.03.2020
  Tęsknimy za siatkarskimi emocjami.

  Póki co możemy wspominać najwspanialsze akcje w wykonaniu najlepszych. NEVER GIVE UP - Legendary Volleyball Saves | Best of the Volleyball World 2017-2019

 • Gra planszowa.

  28.03.2020
  Gra planszowa.

  Na weekend propozycja dla najmłodszych siatkarek i siatkarzy - gra planszowa active. Taką gę możecie wydrukować lub zrobić samemu. Zadania mogą być podobne lub zmienione. Może ktoś pokusi się o zrobienie swojej gry o tematyce siatkarskiej a potem udostępni w linku w komentarzach?

 • #Poznajmysię tym razem z libero zespołu młodzików MOS Wola Danielem Gotowickim

  27.03.2020
  #Poznajmysię tym razem z libero zespołu młodzików MOS Wola Danielem Gotowickim

  Trwa nasza akcja #poznajmysię. Dwa razy w tygodniu publikujemy krótkie wywiady opisujące życie naszych siatkarek i siatkarzy. Dzisiaj możemy się więcej dowiedzieć o Danielu Gotowickim. Daniel obecnie gra w pierwszym zespole Młodzika na pozycji libero.

 • Komunikat w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

  26.03.2020
  Komunikat w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

  Komunikat skierowany do: rodziców, opiekunów i uczniów, związane z sytuacją epidemiologiczną

 • Najmłodsze Mosianki w akcji.

  26.03.2020
  Najmłodsze Mosianki w akcji.

  Super sobie radzą dziewczęta minisiatkówki "dwójki" w kwarantannowej sytuacji. Adoptują każdy skrawek mieszkania, przydomowego podwórka by ręce czuły piłkę a ciało giętkim było. Miniony czas mam nadzieję minął pod znakiem systematyczności w domowych treningach. Poza tym życie nabiera kolorów kiedy lekcje szkolne na odległość przeplatamy pasją siatkarską .

 • #poznajmysię

  25.03.2020
  #poznajmysię

  Czy tęsknicie za regularnymi treningami w hali? Mamy sygnały, że TAAAK! My trenerzy również tęsknimy za Wami. W tej koronawirusowej sytuacji zostają nam kontakty telefoniczne , poprzez portale społecznościowe. Musi być trudniej, by potem było lepiej. Rozpoczynamy więc akcję #poznajmysię. Dwa razy w tygodniu będziemy publikować krótkie artykuły opisujące nasze siatkarki i siatkarzy. Wasze ulubione, marzenia i co siedzi czasami w głowie. Na pierwszy ogień kat. młodziczka i młodzik.

 • Zmiana godzin pracy sekretariatu MOS nr 6

  24.03.2020
  Zmiana godzin pracy sekretariatu MOS nr 6

  Ważny komunikat Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6 Do 10.04.2020 sekretariat MOS nr 6 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

 • Jaki jest pomysł Alicji na trening?

  24.03.2020
  Jaki jest pomysł Alicji na trening?

  Jest 11 ćwiczeń, proponujemy wybrać 4 i wykonać je w tabacie, czyli każde z ćwiczeń 20 sekund pracy, 10 sekund przerwy i tak 8 cykli, więc cały trening to tylko 4 minuty.

 • Kadetki MOS WOLA w codzinnym treningu.

  23.03.2020
  Kadetki MOS WOLA w codzinnym treningu.

  Prezentujemy dzisiaj Kadetki MOS WOLA, które systematycznie dzień w dzień meldują swojemu trenerowi wykonane rozpisanego treningu. Jesteście wzorem do naśladowania Brawo #SilnaWola. Czy Wy też tak macie?

 • Pierwszy dzień wiosny-Światowy Dzień Zespołu Downa.

  21.03.2020
  Pierwszy dzień wiosny-Światowy Dzień Zespołu Downa.

  Data nie jest przypadkowa – rozpoczynająca się wiosna przywodzi na myśl budzące się życie i narodziny ludzi niezwykłych. Data wiąże się również z istotą zaburzenia, które powoduje Zespół Downa, czyli trisomią 21 chromosomu. W tym roku trwa już trzecia odsłona ogólnopolskiej akcji edukacyjnej #ZespolKolorowychSkarpetek. Inicjatywa ma uświadomić Polakom, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne.

 • Wyzwanie weekendowe trenera Konrada Nassalskiego

  20.03.2020
  Wyzwanie weekendowe trenera Konrada Nassalskiego

  Weź udział w konkursie i wygraj nagrody. Dla trzech osób które osiągną najlepszy rezultat dyrektor Pan Paweł Wasilewski przewiduje koszulkę treningową.

 • HUBERT WAGNER – GENIUSZ, PROWOKATOR, LEGENDA

  20.03.2020
  HUBERT WAGNER – GENIUSZ, PROWOKATOR, LEGENDA

  W ramach edukacji sportowej przybliżamy dzisiaj sylwetkę Huberta Wagnera. Uosabiał w sobie cechy geniuszu, prowokatora i kata. W historii siatkówki na pewno zapisał się jako legenda. Miał zaledwie 32 lata, gdy został selekcjonerem reprezentacji Polski siatkarzy i poprowadził ją do największych sukcesów. Miał zaledwie 61 lat, gdy w Warszawie dopadł go zawał. 13 marca 2002 roku odszedł od nas legendarny trener Hubert Jerzy Wagner. Zapraszamy do artykułu oraz filmu z udziałem Huberta Wagnera.

Wybierz Strony