Aktualności

25.11.2018

Puchar WOLA CUP 2018 w kat. 2006 i młodsi jedzie do MKS Bzura Ozorków.

Zakończyliśmy maraton siatkarski dla kategorii chłopcy 2006. Wszyscy zmęczeni, bardziej lub mniej zmęczeni, w różnym stopniu szczęśliwi lub zadowoleni z wyników zespołowych czy indywidualnych, ale na pewno bardziej doświadczeni, z nowymi planami na przyszłość.

Przedstawiamy wyniki trzeciego, ostatniego dnia WOLA CUP 2018 , którego organizatorem jest UMKS MOS WOLA Warszawa oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6. 
Norwid Częstochowa - Nordmänner Zwettl 0-2 ( -22,-23)
UKS Piątka Wołomin - UKS 307 Mokotów 2-0 ( 13,17)
UKS 22 Kraków - VC Dresden 2-0 (6,24)
HOT Volley Wien - UMKS MOS WOLA II 1-2 ( -22, 20, -12)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - TSC Berliner 2-0 ( 22,13)
ANBUD MKS Będzin - UMKS MOS WOLA I 2-0 ( 10, 21)
UKS Jasieniak Gdańsk - Piast Krotoszyn 2-0 ( 19, 10)
MKS Bzura Ozorków - KaEmka Starogard Gdański 2-0 ( 18, 15)
Norwid Częstochowa - UKS 307 Mokotów 0-2 ( -21, -17)
Nordmänner Zwettl - UKS Piątka Wołomin 1-2 ( -21, 18, 9)
VC Dresden - HOT Volley Wien 0-2 ( -25, -18)
UKS 22 Kraków - UMKS MOS WOLA II 2-0 ( 18, 19)
TSC Berliner - UMKS MOS WOLA I 0-2 ( -9, -16)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - ANBUD MKS Będzin 2-1 ( 21, -19, 9)
Piast Krotoszyn - KaEmka Starogard Gdański 2-1 ( 20, -16, 7)
mecz finałowy
UKS Jasieniak Gdańsk - MKS Bzura Ozorków 1-2 ( 20, -21, -11)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA   WOLA CUP 2018

 

MIEJSCE
ZESPÓŁ
ZAWODNIK MVP
TRENER
I
MKS Bzura Ozorków
Oskar Kurpiński
Grzegorz Pawłowski
II
UKS Jasieniak Gdańsk
Ryszard Sałata
Iwona Wilkowska
III
Piast Krotoszyn
Patryk Mikulski
Piotr Robakowski
IV
KaEmka Starogard Gdański
Filip Szlachcikowski
Tomasz Lamek
V
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mateusz Gruszka
Piotr Jedyk
VI
ANBUD MKS Będzin
Jakub Jurczyk
Paweł Dorecki
VII
UMKS MOS WOLA I
Dawid Borkowski
Damian Włoch
VIII
TSC Berliner
Janke Jaden
Michał „Gustaw” Lenck
IX
UKS 22 Kraków
Szymon Szala
Katarzyna Malinowska
X
UMKS MOS WOLA II
Wojciech Pawlak
Damian Włoch
XI
HOT Volley Wien
Lukas Fratag
Nina Sawatzki
XII
VC Dresden
Simon Schumacher
Stefan Benderoth
XIII
UKS Piątka Wołomin
Michał Bujniak
Maciej Radziszewski
XIV
Nordmänner Zwettl
Johannes Herrsch
Michał Peciakowski
XV
UKS 307 Mokotów
Mikołaj Naczas
Michał Kisłów
XVI
Norwid Częstochowa
Maksymilian Sabuda
Zbigniew Markowski
 
 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy