Aktualności

01.11.2018

Dzisiaj zapalamy znicze i nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli

W dniu Święta Zmarłych odwiedzamy cmentarze i zapalamy znicze, a nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli. Odeszli także przyjaciele z MOS-u Wola. W ostatnich latach odeszło ich wielu. Zapalmy więc znicze za tych, którzy odeszli, a o których pamiętamy...

Zapalmy znicze za wszystkich ludzi MOS Wola, za byłych pracowników ośrodka, za szkoleniowców, za zawodników MOS-u Wola, którzy odeszli, a których wspominamy i o których pamiętamy.

Pamiętamy o naszych młodych siatkarzach, którzy odeszli nagle, jak Arek Gołaś, Łukasz Jałoza, Dawid Mańkowski.

W ostatnim roku pożegnaliśmy Leszka Sobolewskiego, pierwszego dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola oraz Jacka Banasika, byłego trenera siatkarek i siatkarzy MOS Wola.

W ostatnich latach odeszło wielu przyjaciół MOS-u.

Pożegnaliśmy Mirosława Grygoruka, trenera, wychowawcę wielu pokoleń siatkarzy MOS Wola

Zmarł trener Krzysztof Kowalczyk, który był jednym z założycieli Uczniowskiego Klubu Sportowego przy MOS Wola i członkiem zarządu UMKS w latach 2002-2006.

Odszedł Piotr Foks, zasłużony działacz sportu szkolnego, wiceprzewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza, który przez wiele lat organizował międzynarodową wymianę dla młodzieży naszego MOS Wola, był wielokrotnie uczestnikiem imprez sportowych w MOS-ie.

Zapalmy znicze...

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy