Aktualności

Gładkie zwycięstwo juniorów z Metrem Warszawa

Gospodarze podeszli do tego meczu bardzo zmobilizowani i pewnie wygrali z Metrem 3:0 (25:18, 25:15, 25:14)

 Do dziesiątego punktu w pierwszym secie mecz był wyrównany, jednak później podopieczni trenera Copa wzięli sprawy w swoje ręce. Bezlitosne kontrataki, błędy w ataku i zagrywce Metra doprowadziły do wygranej gospodarzy 25:18.

 Tak wysoko wygrany set pozwolił naszym zawodnikom na swobodną grę w kolejnych partiach. Juniorzy MOSu byli lepsi od Metra w każdym elemencie. Świetnie graliśmy na zagrywce, dobrze blokowaliśmy i szybko w drugim secie wyszliśmy na prowadzenie 10:4. Gdy powiększyliśmy prowadzenie 19:11, było już wiadome, kto wygra drugiego seta i tak też się stało. Drugą partię wygrywamy do 15.

Już od początku trzeciego seta nasi juniorzy ruszyli do ataku, tak jak w dwóch pierwszych nie pozwalając gościom nawet raz wyjść na prowadzenie. Bardzo dobra gra naszej drużyny spowodowała, że przeciwnik popełniał mnóstwo błędów własnych, seryjnie psując zagrywkę, ułatwił zadanie naszej drużynie, która odniosła pewne zwycięstwo do 14 i cały mecz 3:0.
 

 Skład MOS Wola: Bąk, Gawrzydek, Pawlak, Ryszewski, Kaciczak, Wachowicz, Milczarski (libero), Kulesza M., Szlęzak, Sucharski, Rubin, Gadziński, Orlicz, Kulesza K. (libero)


 

 

 


 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy