"Czarna środa" juniorek UMKS MOS WOLA

Z sześciu możliwych do zdobycia w dniu dzisiejszym punktów przez oba zespoły juniorek naszego klubu, łupem padł zaledwie 1 punkcik wywalczony przez II zespół. W hali przy Lindego dziewczęta trenera Lizińczyka uległy miejscowej Sparcie 2 : 3.

Apetyty przed tym spotkaniem były większe. Pamiętając przegraną Spartanek z poprzedniej kolejki z I zespołem MOS-u      0 : 3  w hali przy Rogalińskiej, wiara w sukces wydawała się być uzasadniona.
Jednak na "swoich śmieciach" przeciwniczki zagrały bardzo dobre zawody. Pierwszy set wyraźnie, do 16 wygrany przez gospodynie. Drugi, Przy "subtelnej pomocy" sędziego, trochę pechowo przegrany w końcówce / do 24 /. Set trzeci i czwarty to bardzo dobra gra przyjezdnych i dość pewne wygrane -  odpowiednio do 21 i 19.

W decydującym secie sytuacja na boisku wyglądała tak, jakby ekipę z Rogalińskiej satysfakcjonował zdobyty punkt. Przewaga gospodyń od początku wyraźna - 4 : 0 ;  8 : 2 i cały set - do 6. Gratulacje dla zespołu Sparty, a przed ekipą  MOS-u następne mecze zarówno w juniorkach jak i kadetkach.

Skład : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Butryn Marysia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kosieradzka Oliwka, Kwiatkowska Ewa, Pacuszka Martyna, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina,Wydmańska Julka.