Aktualności

02.06.2018

MOS Wola Warszawa Mistrzem Mazowsza w kategorii dwójek i trójek chłopców

Chłopcy z rocznika 2006 i 2007 zdobyli mistrzostwo Mazowsza w Turnieju Finałowym Kinder+Sport w minisiatkówce. Gratulacje!

 

W dniu 02.06.2018 w Mrozach został rozegrany ostatni finałowy turniej o mistrzostwo Mazowsza w kategorii trójek i dwójek chłopców. W turnieju startowało 8 najlepszych zespołów wyłonionych z eliminacji.

 

Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów, każdy do 15 punktów. W kategorii trójek w pierwszej fazie turnieju MOS rywalizował z zespołami Żuromina, Saską Warszawa, Plasem Warszawa. Wygrywamy wszystkie trzy mecze i zajmujemy pierwsze miejsce w grupie.

Półfinał to łatwe zwycięstwo z drużyną Wołomina II 2:0, i co więcej dawało już srebro na Mazowszu! W drugim półfinale Wołomin I pokonał Plas Warszawa. W finale pewna gra naszych zawodników w zagrywce i w ataku doprowadziła do zwycięstwa 2:0. Wynik należy uznać za ogromny sukces i na pewno zmotywuje do dalszej ciężkiej pracy zawodników, gdyż już na początku lipca finały ogólnopolskie w Zabrzu. 

Młodsi zawodnicy wzięli przykład od starszych kolegów i również pewnie wygrali swoją grupę, wszystkie mecze po 2:0. W półfinale młodzi zawodnicy Mosu odnieśli zwycięstwo z Trójką Kobyłką 2:0 i po bardzo dobrej grze awansowali do finału. Finał wygrywamy 2:0 z Saską Warszawa i bez straty seta zostajemy Mistrzem Mazowsza.

Skład MOS Wola ''trójki'':

Maciej Drwięga, Mikołaj Sioćko, Daniel Chodorowski, Jan Frączyk, Maciej Gusta

Skład MOS Wola ''dwójki'':

Mikołaj Malinowski, Jeremiasz Sadlok-Lonc, Adam Gontarz

Gratulacje dla chłopaków, podziękowania dla rodziców i walczymy na finałach o jak najlepszą lokatę.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy