Aktualności

26.03.2018

Drużyny minisiatkarek i minsiatkarzy z rocznika 2006 rywalizowały w Gdańsku

W dniach 23-25.03 odbył się Międzynarodowy turniej siatkówki Logitus Cup w Gdańsku zorganizowany dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2006.

W kategorii dziewcząt rywalizowało 31 zespołów, natomiast wsród chłopców 29. W eliminacjach drużyny zostały podzielone na grupy i rozgrywały mecze do 15 punktów. Minisiatkarki MOS Wola zajęły 5 miejsca w grupie i w półfinałach rywalizowały o miejsca 17-31. W sobotę rozegrano pierwsze półfinały do 21 punktów. Zawodniczki Mos Wola zaprezentowały swoją dobrą grę, wygrały swoje mecze i zajęły odpowiednio 17 i 19 miejsce.

Podopieczni trenera Damiana Włocha w eliminacjach z meczu na mecz grali coraz lepiej. MOS 1 w grupie zajął 2 miejsce, natomiast MOS 2 wywalczył 3 miejsce. W sobotę chłopcy rywalizowali w półfinałach. Dwie drużyny trafiły do jednej grupy zajmując w niej odpowiednio 3 i 4 miejsce. W niedzielę odbyły się mecze finałowe, rozgrywane do dwóch wygranych setów. Mos 1 po pięknej grze z Treflem Gdańsk wygrywa 2:1 i zajmuję 5 miejsce, MOS 2 po walce 12 miejsce. 

Wszystkie dziewczęta i chłopcy uczestniczący w zawodach zostali przyjęci niezmiernie gościnnie, a na zakończenie zawodów, hojnie obdarowani upominkami od organizatorów i ich sponsorów. Organizator zapewnił zaproszonym zespołom również zwiedzanie Gdańska.

Podziękowania dla rodziców za pomoc na turnieju, oraz zdjęcia wykonane przez Edytę Drwięgę.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii: https://web.facebook.com/moswola/posts/1797874906938063

Składy MOS Wola:

MOS 1 - Joanna Bartosiewicz, Agata Bartosiewicz, Maja Daca, Zuzanna Grajeta

MOS 2 - Alicja Kulik, Karolina Wyszkowska, Julia Tereszczuk, Maja Buczyńska

MOS 1 - Maciej Drwięga, Jan Frączyk, Maciej Gusta, Dawid Borkowski

MOS 2 - Mikołaj Klapczyński, Daniel Chodorowski, Wojtek Pawlak, Antoni Wilczewski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy