Aktualności

06.02.2018

IV miejsce młodziczek w turnieju I ligi w Ostrołęce

W sobotę i niedzielę (3-4.02.2018) młodziczki MOS WOLA uczestniczyły w ostatnim już turnieju I ligi. Zespół młodziutkich siatkarek z Rogalińskiej wspierał trener Lizińczyk.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

Komentarz trenera S.Lizińczyka po turnieju:

"Z postawy zespołu jestem zadowolony. Dziewczęta w każdym meczu walczyły o jak najlepszy wynik. W meczach z zespołami Legionovii I i Metra I uległy w stosunku 0 : 2, ale nie były to przegrane, których należy się wstydzić. Bardzo dobry mecz rozegrały nasze młodziczki z Ateną Warszawa. Mimo przegranej 1 : 2 mecz mógł się podobać ze względu na poziom czysto sportowy i zaangażowanie zawodniczek obu zespołów. Dwa mecze dziewczęta z Rogalińskiej rozstrzygnęły na swoją korzyść / 2 : 0 z Metro II i 2 : 1 z Nike Ostrołęka /, zajmując ostatecznie IV miejsce w turnieju.

Aby znaleźć się w turnieju finałowym mistrzostw Mazowsza nasze młodziczki muszą zająć jedno z dwóch czołowych miejsc w półfinałowym 6 - zespołowym turnieju. Wszyscy głęboko wierzymy w to, że tak się stanie !!! "

 

Skład : Malec Amelia, Gawęda Julia, Czarnocka Zuzia, Malinowska Patrycja, Wójciak Julia, Mazurek Kasia /tylko w niedzielę/,Kaczmarzyk Emilia, Butryn Marysia, Kulik Ola, Kwiatkowska Ewa,Mielczarek Oliwia, Kunikowska Sonia, Kijek Zuzia.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy