Aktualności

12.11.2017

Kadetki wygrywają w Łodzi !

W sobotę 11 listopada nasze kadetki uczestniczyły w XVII Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości organizowanym przez klub Salos Wodna.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

W turnieju brało udział 8 zespołów kadetek z województwa łódzkiego / AKS Zduńska Wola, Łaskowia Łask, Skra Bełchatów, Juvenia Rawa Mazowiecka MKS "16" Łódź, dwa zespoły gospodarzy. Sąsiednie woj. mazowieckie reprezentowały zawodniczki z Rogalińskiej. Reprezentowały bardzo godnie, gdyż w dobrym stylu wygrały wszystkie cztery spotkania w stosunku 2 : 0 /dwa w grupie eliminacyjnej i dwa w grupie finałowej/. Wszystkie zespoły rywalizujące z naszymi kadetkami miały bardzo duży kłopot z przekroczeniem granicy 15 punktów w secie. Jako ciekawostkę można podać informację, że w pierwszym meczu podopieczne trenera Lizińczyka pokonały  aktualne mistrzynie świata ... /Drużyna Salos I zdobyła złoty medal w Światowych Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej, które odbyły się w Sevilli w dniach 10 - 15 maja 2017/.

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki UMKS MOS Wola otrzymała Martyna Pacuszka.  Należy jednak  podkreślić, że wszystkie dziewczęta grały na na swoim, dobrym poziomie.

Na turnieju łódzkim nasz klub reprezentowały : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Kraszewska Weronika, Ludynia Zuzia,Pacuszka Martyna, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka. 
   

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy