Serce MOS razy dwa

Podzielone emocje kibiców pomiędzy dwa zespoły MOS

Mieli dylemat w dzisiejszy wieczór kibice MOS. Na parkiecie naprzeciw siebie stanęły dwa zespoły MOS Wola : zespół trenera Konrada Copa oraz zespół trenera Kamila Trzcińskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem siatkarzy trenera Copa po czterech setach 3 -1. Dwa pierwsze sety były bardzo wyrównane. Zarówno w pierwszym jak i w drugim secie zespół MOS I odskoczył od rywali po remisie w połowie każdego seta na trzy punkty i utrzymywał przewagę już do końca seta.
W trzecim secie po długo utrzymujących się remisach do 23 punktu, szansę na wygraną wykorzystał MOS II po zaciętej rywalizacji do końca. Set zakończył się wynikiem 25 – 27.
Czwarty set to prowadzenie od samego początku zespołu MOS I. Siatkarze MOS I dyktowali grę . Przy stanie 5:0, czas wziął trener Trzciński. Wolno MOS II odrabiał wynik. Końcowy wynik czwartego seta 25:13 dla MOS I. Spotkanie było o tyle ciekawe ponieważ wszyscy zawodnicy bardzo dobrze się znają z boiska siatkarskiego. Zawodnicy nie grali asekuracyjnie, toteż popełniali dużo błędów w obronie, wystawie i zagrywce. Na wyróżnienie zasługują: Blok w wykonaniu Muszyńskiego K., Sucharski G., Drobek M., Czyżak M., Wachowicz W., atak Borowskiego P., Kaciczak E..

UMKS MOS WOLA I – trener Konrad Cop: P. Ślęzak, P. Borowski, M.Gałązka, K.Boguszewski, S.Drzazga, P.Belkiewicz, W.Wachowicz, K.Warcholiński, E.Kaciczak, A.Milczarski (libero), M.Golis (libeo)

UMKS MOS WOLA II – trener Kamil Trzciński: H.Ryszewski, B.Rubin, K.Jędrzejczyk, M.Czyżak, M.Gawrzydek, K.Muszyński, G.Sucharski, M.Szaniawski, M.Drobek, F.Maliszewski, J.Orlicz, J.Borowicz, D.Zys

UMKS MOS WOLA I - UMKS MOS WOLA II 3:1 ( 25:17, 25:20, 25:27, 25:13)