07.10.2017

Mazowiecka I Liga Juniorek, Volley Płock - MOS I (0-3)

W dobrym nastroju wracają Juniorki Trenera Patriaka z Płocka.

Zespół trenera Patriaka wraca z tarczą z Płocka. Ta wygrana była potrzebna nie tylko nam- łakomym na zwycięstwa kibicom MOS WOLA, ale przede wszystkim samej drużynie. Trener Patriak  buduje  zespół, a ten potrzebuje pozytywnych bodźców. Niewątpliwie pozytywną energię wprowadziła Katarzyna Maj z AZS AWF Warszawa, debiutująca w podwójnej roli: rozgrywającej oraz kapitana zespołu. Pozytywna atmosfera w zespole przełożyła się na jakość gry i wolę wygrania ważnego dla nas meczu.

Pierwszy set zawodniczki wygrały do 17 .W drugim dziewczęta MOSu prowadziły przez większość seta. Pod koniec własne błędy zespołu z Rogalińskiej doprowadziły do remisu. Zwycięstwo w drugim secie 26:24 zapewniła nam Ula Zielińska skutecznym  blokiem. W trzecim secie zespół postawił kropkę nad „i” wygrywając do 17.

Wygrana wzmocni i zintegruje zespół Juniorek, zmotywuje do następnych zwycięstw , a nam kibicom na pewno przysporzy wielu jeszcze radości. Gratulujemy trenerowi i Juniorkom.

Skład zespołu: Kraszewska W., Marek N., Postek S., Chadała J., Siuta J., Hołuj A., Nowik G., Szewczyk B., Maj K., Zielińska U., Polosak, Bochenek P..