Druga drużyna kadetów MOS Wola przegrała 1:3 z pierwszym Metrem.

W rewanżowym meczu kadetów drugi zespół MOS Wola przegrał w swojej hali z pierwszym zespołem Metra 1:3 . Przypomnijmy, że w pierwszym meczu na Ursynowie także wygrało Metro 3:2.

Dzisiaj:
MOS Wola II - Metro I  1:3 (25:21)(16:25)(15:25)(19:25)

Skład MOS Wola II:
M. Marchwicki, K. Chilimoniuk, M. Szafrański, A. Błaszczyk, K. Dziubański, N. Balicki, M. Stefaniuk (libero) oraz M. Bielawski, P. Łukasiak, G. Krauze, M. Olszewski, M. Kwiatos.

Druga drużyna kadetów MOS Wola dobrze rozpoczęła mecz i w pierwszej partii nie czuła żadnego respektu przed pierwszym zespołem kadetów Metra. Siatkarze MOS-u odważnie atakowali, a najskuteczniej grał w tym okresie Adam Błaszczyk zdobywając kolejno 4 punkty atakiem. Dobrze grał także Krzysztof Dziubański , a w końcówce seta dwa punkty zagrywką zdobył Karol Chilimoniuk.
Od drugiego seta zawodnicy Metra znacznie poprawili zagrywkę i zaczęły sie kłopoty w naszej drużynie. Po niezbyt dobrych przyjęciach zagrywki nie potrafiliśmy wyprowadzić skuteczych ataków , często oddawaliśmy piłki "za darmo" , a siatkarze Metra bezlitośnie wykorzystali te prezenty. Nasi siatkarze próbowali ratować niekorzystny wynik mocnymi zagrywkami, ale popełniali przy tym mnóstwo błędów własnych.
Trener K. Zimnicki sprawdził w grze wszystkich 12 zawodników. W końcówce dobrą zmianę dał Michał Olszewski zdobywając 3 punkty. Słabo wypadli w dzisiejszym meczu nasi środkowi, którzy nie mogli sobie poradzić z atakami zawodników Metra.

W sumie nasz drugi zespół trochę postawił się w dwumeczu pierwszej drużynie kadetów Metra, zdobywając na Ursynowie dwa sety , a teraz we własnej hali wygrał jedną partię.