Młodzicy MOS Wola wygrali Turniej Ziemi Radomskiej

W Radomiu młodzicy MOS Wola wygrali VIII Festiwal Siatkówki Radomskiej przed Metrem Warszawa, Czarnymi Radom i MKS MDK Varsovia. Turniej był sprawdzianem formy przed sezonem i trenerzy naszej drużyny Konrad Cop i Konrad Nassalski wystawili do gry bardzo szeroki skład zawodników.

W Radomiu w sobotę i w niedzielę młodzicy rywalizowali w Turnieju im. Jacka Wlazłowicza, który odbył sie w ramach VIII Festiwalu Siatkówki Radomskiej. Grano według formuły trzy sety, bez względu na wynik.

W sobotę nasi młodzicy przegrali z Metrem Warszawa 1:2 (16:25)(25:20)(21:25)    oraz pokonali MKS MDK Varsovia 3:0 (25:19)(25:10)(25:13)

W pierwszym dniu turnieju trener Konrad Nassalski wystawił następujący skład do gry:

Wachowicz, Warszawski, Skibiński, Stokłosiński, Milczarski, Antosiak, Boguszewski, Narewski, Kreft, Toczyski, Staniszewski

W drugim dniu turnieju, w niedzielę nasi siatkarze pokonali gospodarzy bez starty seta.

MOS Wola Warszawa - Czarni Radom 3:0 (25:10)(25:11)(26:24)

W niedzielę nasz zespół grał w składzie: Czaplicki, Warszawski, Milczarski, Antosiak,, Ślezankiewicz, Molga, Szymański, Ochnik, Toczyski.