Kadetki MOS Wola wygrały 3:2 z Legionovią w pierwszej lidze mazowieckiej.

Drużyna kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka pokonała 3:2, po ciężkim meczu, siatkarki Legionovii w meczu rozgrywanym w rozgrywkach I ligi Mazowsza.

UMKS MOS Wola - Legionovia 3:2 (25:10)(21:25)(25:15)(21:25)(15:11)

Skład MOS Wola: Ola Hamuda, Natalia Kurpiewska, Julia Misiulewicz, Weronika Brzuzy, Julia Tomaszewska, Ola Olszewska, Kasia Jędrzejewska, Paulina Pontek, Klaudia Kucharska (libero), Ania Pawłowska (libero).

Przy sporym zainteresowaniu publiczności kadetki MOS Wola rozegrały kolejny mecz w lidze Mazowsza w hali przy Rogalińskiej.

Chyba zbyt łatwo wygrany pierwszy set (prowadzenie 6:0 i set wygrany 25:10) sprawił, że nasze siatkarki straciły koncentrację i potem musiały toczyć wyrównany pojedynek z zespołem z Legionowa.

Dobrze, że siatkarki MOS Wola potrafiły się skoncentrować w końcówce meczu i wygrały pojedynek 3:2.