Po dwóch wygranych meczach bez straty seta kadetki MOS Wola już uzyskały awans do półfinału Mistrzostw Polski

Drużyna kadetek MOS Wola trenera Artura Wójcika wygrała drugi mecz 3:0, tym razem z Volley Płock i już zapewniła sobie awans do półfinału Mistrzostw Polski. W niedzielę mecz o pierwsze miejsce.

W drugim dniu turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski kadetek najpierw zespół Politechniki Częstochowa przegrał z drużyną z Łodzi MUKS ABiS SP 64 Łódź 1:3 (25:16)(24:26)(23:25)(20:25). W ten sposób drużyna z Łodzi odniosła drugie zwycięstwo w turnieju.

W drugim sobotnim meczu wystąpił zespół kadetek MOS Wola, odnosząc kolejne zwycięstwo bez straty seta.

MOS Wola Warszawa - Volley Płock 3:0 (25:16)(25:17)(25:16)

W ten sposób drużyna kadetek MOS Wola zapewniła sobie awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. W niedzielę mecz o I miejsce z zespołem MUKS ABiS SP64 Łódź, który także ma dwa zwycięstwa i także już zapewnił sobie awans.