Dwa zwycięstwa młodzików MOS Wola w pierwszym dniu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza

Młodzicy MOS Wola odnieśli dwa zwycięstwa w turnieju finałowym Mazowsza, rozgrywanym w hali przy Rogalińskiej. Najpierw nasi siatkarze, po nie najlepszej grze wygrali 2:1 z Olimpem Ostrołęka, a w drugim meczu, po ciekawym spotkaniu, pokonali 2:0 MKS MDK Warszawa. W niedzielę dokończenie zawodów.

Oto wyniki pierwszego dnia turnieju:

MOS Wola Warszawa - Olimp Ostrołęka 2:1 (25:17)(27:29)(15:12)

MKS MDK Warszawa - Czarni Radom 2:0 (25:17)(25:19)

Czarni Radom - Olimp Ostrołęka 2:0 (25:20)(28:26)

MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 2:0 (25:23)(25:19)

Najciekawszym wydarzeniem pierwszego dnia turnieju był mecz gospodarzy MOS Wola Warszawa z zespołem MKS MDK. Obydwie drużyny zajęły dwa pierwsze miejsca w rundzie zasadniczej i w turnieju finałowym uważane były za faworytów turnieju.

Mecz odbył się przy komplecie widzów na widowni i był ciekawym spotkaniem. W pierwszej partii długo prowadził zespół MKS MDK i dopiero w końcówce gospodarze zdołali wygrać seta. W drugim secie przewaga MOS Wola była już wyraźniejsza i przy aplauzie publiczności młodzi siatkarze z Woli wygrali mecz 2:0.