Trzy zwycięstwa druzyn MOS Wola w czasie weekendu.

Trzy zwycięstwa odnotowały nasze druzyny w ligach Mazowsza. W sobotę młodzicy wygrali 2:1 z Metrem II, a w niedzielę kadeci i juniorki wygrali mecze w Ostrołęce.

W sobotę nasi młodzicy trenera Piotra Tabora musieli swój mecz rozegrać w sali III Liceum Sowińskiego, ponieważ w hali MOS odbywał sie Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki. Młodzicy pokonali 2:1 drugą drużynę Metra, po nie najlepszej grze.

W niedzielę wspólnie pojechali do Ostrołęki nasi kadeci i juniorki , aby rozegrać swoje mecze w lidze mazowieckiej. Najpierw kadeci wygrali 3:0 z Net Ostrołeka , grając z każdym setem gorzej. Po łatwym wygraniu pierwszego seta, nasi zawodnicy trochę zlekceważyli rywali i w trzecim secie wygrali dopiero w samej końcówce 25:22.

Nasze juniorki pokonały dziewczęta z Ostrołęki 3:1. Juniorki brak koncentracji przepłaciły stratą seta, bo powinny wygrać 3:0. Trener St. Lizińczyk dał pograć w meczu wszystkim zawodniczkom.