Młodsze kadetki MOS Wola także wygrały w Legionowie

Drugi zespół kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka poszedł w ślady starszych koleżanek i także bez straty seta wygrał w Legionowie w I lidze mazowieckiej kadetek.

WYGRANA KADETEK MOS WOLA II W LEGIONOWIE

Zespół kadetek MOS Wola II poszedł w ślady swoich starszych koleżanek z zespołu juniorek i w podobnym stylu rozprawił się z kadetkami Legionovii na ich terenie. W sali przy ulicy Zegrzyńskiej drużyna trenera Stanisława Lizińczyka, pokonała swoje rywalki 3:0.
Pierwszy set bez historii. We wszystkich elementach sztuki siatkarskiej dominowały zawodniczki MOS i po 15 minutach gry 25:12. To łatwe zwycięstwo uśpiło czujność siatkarek z Rogalińskiej.  Druga partia toczyła się pod dyktando Legionovianek przez większą część seta. Jednak w końcówce lepsze wyszkolenie i większe doświadczenie boiskowe zaprocentowało i wygrana 25:23 po 24 minutach.
Trzeci set bardzo podobny do drugiego. Przeciwniczki z Legionovii nie mając nic do stracenia, postawiły na duże ryzyko, zwłaszcza w zagrywce, która stawała się coraz skuteczniejsza. Wydawało się (zwłaszcza kibicom Legionovii), że w tym secie role się odwrócą. Jednak dziewczyny z MOSu to "twarde sztuki". W odpowiednim momencie wygrały ważne piłki i trzecią partię 25:22, a całe spotkanie 3:0 w niecałą godzinę.

Skład zespołu MOS Wola II: Latos Magda (3), Kurpiewska Natalia (5) - kapitan zespołu, Misiukiewicz Julia (7), Kucharska Klaudia (8), Tomaszewska Julia (10), Olszewska Ola (13), Rytel Kasia (16)

Następny mecz nasze kadetki rozegrają przy ul. Rogalińskiej, w sobotę 13.10 o godzinie 11:00 z drużyną Volley Płock. Kibiców serdecznie zapraszamy.