W najbliższy weekend odbędzie sie 25.Międzynarodowy Turniej Młodzików "Wola-Cup'2011"
W hali Gimnazjum nr 48 przy ul.Deotymy 25/33 w dniach 18-20 listopada odbędzie się tradycyjny, 25.Międzynarodowy Turniej Młodzików "Wola-Cup 2011". Wystartuje 16 drużyn z 4 krajów. Prezentujemy terminarz turnieju. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Regulamin turnieju "Wola-CUP"
1. Miejsce rozegrania turnieju: Hala sportowa Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II,
ul. Deotymy 25/33 Warszawa.
2. Mecze będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie
drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają
o miejsca 9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek
wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.
3. Po rozegraniu ćwierćfinałów utworzone zostaną gr. półfinałowe: „E” o miejsca 1-4, „F”
o miejsca 5-8, „G” o miejsca 9-12 i „H” o miejsca 13-16. W poszczególnych grupach
półfinałowych gramy systemem pucharowym 1-4 i 2-3.
4. Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.
5. Obowiązuje zmiana obuwia.
6. Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcie turnieju
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1. AZS Olsztyn 1. Wicher Kobyłka 1. Wifama Łódź 1. MOS Wola I
2. VC Dresden 2. Trefl Gdańsk 2. Slavia Svidnik 2. BAS Białystok
3. Plas W-wa 3. Olimp Ostrołęka 3. Sparta Braniewo 3. Aon Wiedeń
4. Wrzos Międzyborów 4. Mos Wola II 4. OSiR Żyrardów 4. Skok Wołomin
Turniej jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Miasta Stołecznego Warszawy.
PIĄTEK 18.11.2011 |
|||
Sektor 1 |
Sektor 2 |
Sektor 3 |
|
16.00 (1) AZS Olsztyn – Plas Warszawa |
(2) MOS W II-Wicher Kobyłka |
(3) MOS Wola I- Skok Wołomin |
|
17.00 (4) Trefl Gdańsk-Wicher Kobyłka |
(5) Sparta Braniewo - Żyrardów |
(6) BAS Białystok-Skok Wołomin |
|
18.00 (7) VC Dresden- Wrzos |
(8) Slavia Svidnik – Żyrardów |
(9) Aon Vienna – MOS Wola I |
|
SOBOTA 19.11.2011 |
|||
9.00 (10) Plas Warszawa- Wrzos |
(11) Olimp – Trefl Gdańsk |
(12) Wifama Łódź-Sparta Braniewo |
|
10.00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU |
|||
10.30 (13) AZS Olsztyn - VC Dresden |
(14) Wifama Łódź-Slavia Svidnik |
(15) MOS Wola I – BAS Białystok |
|
11.30 (16) AZS Olsztyn – Wrzos |
(17) Wicher Kobyłka - Olimp |
(18) Aon Vienna – Skok Wołomin |
|
12.30 (19) Plas W-wa - VC Dresden |
(20) Trefl Gdańsk-MOS Wola II |
(21) Slavia Svidnik–Sparta Braniewo |
|
13.30 (22) MOS Wola II-Olimp |
(23) Wifama Łódź - Żyrardów |
(24) BAS Białystok - Aon Vienna |
|
PRZERWA OBIADOWA
|
|||
ĆWIERĆFINAŁY |
|||
16.30 (25) A1 –D2 |
(26) B1- C2 |
(27) A2 – D1 |
|
17.30 (28) B2 – C1 |
(29) A3 –D4 |
(30) A4 – D3 |
|
18.30 (31) B3 – C4 |
(32) B4 – C3 |
|
|
|
|||
NIEDZIELA 20.11.2011 |
|||
9.00 H1(p.29) – H4(p.32) |
H2(p.30) – H3(p.31) |
G1(w.29) – G4(w.32) |
|
10.00 G2(w.30) –G3(w.31) |
F1(p.25) – F4(p.28) |
F2(p.26) – F3(p.27) |
|
11.00 E1(w.25) –E4(w.28) |
E2(w.26) – E3(w.27) |
o miejsce 1 |
|
12.00 o miejsce 13 |
o miejsce 11 |
o miejsce 9 |
|
13.00 o miejsce 7 |
o miejsce 5 |
o miejsce |
|
14.00 SPOTKANIE FINAŁOWE o I MIEJSCE W TURNIEJU NA GŁÓWNYM BOISKU |
|||
15.00 WRĘCZENIE PUCHARÓW , MEDALI i NAGRÓD |