Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w Garwolinie , w meczu II ligi mężczyzn rozegranym awansem.

Drużyna siatkarzy MOS Wola wygrała na wyjeździe 3:1 z Wilgą Garwolin w meczu o mistrzostwo II ligi, rozegranym awansem. Zespół trenera Krzysztofa Wójcika zdobył w meczu wyjazdowym trzy cenne punkty.

Wilga Garwolin - MOS Wola Warszawa 1:3 (15:25)(21:25)(25:21)(23:25)

MOS Wola: Bartczak, Sutyniec, Schamlewski, Smoliński, Nassalski, Pawlewicz, Strzeżek (libero) oraz Biernat, Kaczmarek, Wasilewski

Po meczu  trener Krzysztof Wójcik powiedział:

" - Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa w II lidze. Trzy punkty zdobyte na wyjeździe są dla nas bardzo ważne, gdyż nadal znajdujemy się w czołówce. Cała drużyna zagrała dziś dobre spotkanie, szczególnie w dwóch pierwszych setach nie pozwoliliśmy na wiele przeciwnikowi grając świetnie w bloku (10 pkt.).

Zagraliśmy w tym meczu w nowym ustawieniu, Witek Pawlewicz wrócił na swoją nominalną pozycję, przyjęcie z atakiem i zagrał bardzo dobry mecz zdobywając 21 punktów. Na libero z bardzo dobrej strony pokazał się debiutujący w II lidze Bartek Strzeżek.

Kolejny świetne spotkanie rozegrał Paweł Sutyniec zdobywając 27 punktów. Przed nami dłuższa przerwa, którą postaramy się wykorzystać na poprawę niektórych elementów, a kolejny mecz  dopiero 20 listopada w Wyszkowie z Camperem.