Srebro i brąz duetów MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza w plażówce juniorów.

Duet MOS Wola Konrad Nassalski z Mariuszem Schamlewskim zdobył srebrny medal, a para Jakub Linka - Mateusz Biernat medal brązowy w mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej juniorów. Wygrała para Czarnych Radom , Dominik Wanat - Mariusz Dankowski, która pokonała w finale naszych siatkarzy 2:1.

W zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Mazowsza w piłce siatkowej plażowej juniorów świetnie spisały się pary UMKS MOS Wola. Na podium stanęły dwa nasze duety: srebrni – Konrad Nassalski z Mariuszem Schamlewskim oraz brązowi – Jakub Linka i Mateusz Biernat. Oba zespoły rozstrzygały losy medali w ciężkich, trzysetowych meczach przy pięknej, słonecznej pogodzie na basenach wolskiego „Moczydła” i te dwie pary wystartują dalej w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów 2010. Zawody wygrała para plażowa z Radomia – Dominik Wanat / Mariusz Dankowski.

Pośród najlepszych ośmiu par rundy finałowej, która dobywała się w niedzielę, dalsze miejsca zajęły również pary MOS Wola. Na miejscach 5-6 sklasyfikowano pary: Jakuba Trzcińskiego i jego brata Łukasza oraz Dawida Skiepkę i Przemysława Smolińskiego. Natomiast miejsca 7-8 zajęły pary: Tomasza Urbańskiego i Roberta Nikonowicza oraz Bartłomieja Strzeżka i Kacpra Szali.

Ponadto w grach eliminacyjnych rozgrywanych w sobotę, 5 czerwca 2010 r., brali udział nasi następujący zawodnicy: Konrad Rafałowski i Jakub Franczak, Alan Wasilewski i Bartłomiej Fryłow oraz Marcin Miazga i Michał Michalak.