Ulegamy w II lidze kadetek zespołowi UKS Atena III

40 minut i 2 sety kosztowało nas rozpoznanie przeciwniczek , by zaiskrzyło w zespole MOS WOLA . Trzecia partia zapisana na korzyść Mosowianek . Losy meczu ważyły się w czwartej partii, brakowało niewiele . niestety końcówka seta nie należała do nas , ulegamy w czwartym secie na przewagi 24:26 i w całym spotkaniu 1-3. Zabrakło nam dzisiaj nieobecnych zawodniczek, które na pewno wsparłyby nasz zespól wzrostowo, Atena dzisiaj górą w wyniku i wzroście.

UMKS MOS WOLA Warszawa III - UKS Atena Warszawa III  1-3 (11:25, 18:25, 25:18, 24:26)

Skłąd zespołu MOS WOLA: J.Korneluk, D.Osóbka  (nb), N.Peterlik, G.Kamińska, A.Zając, A.Jankiewicz, M.Wydmańska (K), Z.Kalinowska, M.Kulka (L), J.Drwięga(L)

Trener: Krzysztof Płużyczka

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa