Zwycięstwo kadetów MOS Wola II w drugim meczu z Czarnymi Radom

Podopieczni trenera Konrada Copa wygrali drugi meczu z drużyną RCS Czarnych Radom 3:0 i awansowali do kolejnej rundy fazy play-off. W drugiej fazie nasi zawodnicy powalczą o awans z drużyną Plasu Warszawa.

Starcie od początku przebiegało po myśli wolskich zawodników. Nasi siatkarze szybko objęli prowadzenie i nie wypuścili go z rąk wygrywając pierwszego seta 25:18. W drugiej odsłonie meczu tak jak w pierwszej partii szybko uzyskujemy przewagę, którą doprowadzamy do końca.  Wygrywając 25:14 zapewniamy sobie awans do kolejnej fazy. Dużą rolę w wygranej odegrali najlepiej punktujący Aleksander Nowik i Filip Szlachcikowski. W trzecim secie trener Cop rotował składem, pozwalając tym samym zaprezentować się wszystkim zawodnikom.  Do samego końca oglądaliśmy wyrównaną walkę, a na przestrzeni seta przewaga przechodziła z rąk do rąk. Ostatecznie wygrywamy 25:22 i cały mecz 3:0.

MOS Wola II Warszawa - RCS Czarni Radom II 3:0 (25:18, 25:14, 25:22)

Skład Mos Wola: Nowik A. (kapitan), Walenciak D., Tomal B., Szlachcikowski F., Siekierski F., Mioduszewski O., Dolecki W., Sioćko M., Pawlak W., Gotowicki D., Borkowski D., Duda M. Cieślik G. (libero), Żabicki O. (libero)