Kadeci MDKu wychodzą z Rogalińskiej na tarczy.

Przewaga zespołu trenera Kellera bezdyskusyjna. Panowie na parkiecie po prostu robią swoje. Dzisiaj w ramach I ligii mazowieckiej kadetów wygrywają i dopisują komplet pkt .

Podopieczni trenera Kellera przejmują od samego początku role wodzireja siatkarskiego przedstawienia. W dwudziesty punkt wchodzą z dużą przewagą i spokojnie grając swój koncert dowożą wynik do końca seta (20-11)(21-11)(22-12). Seta kończymy pokonując rywali do 16

Wyrównany pojedynek na początku drugiej partii (4-4)(9-9)(12-12). Ułożona gra w zespole MOSu pozwala na przeprowadzenie skuteczne akcji i wypracowanie przewagi (16-12)(17-13)(18-14). Przeciwnicy nie zamierzają sprzedać tanio skóry i walczą do końca (20-18)(22-21)(23-21)(25-21)

W trzeciej partii kadeci z Rogalińskiej grają swoje dążąc do wypracowania akcji zakończonej punktem. Ich przewaga na boisku jest widoczna w każdym elemencie co odzwierciedlały wyniki na tablicy (18-10)(19-11). Trzeciego seta wygrywają do 13.

Oczywiście gra kadetów odbiega od ideału, i wiele elementów wymaga doskonalenia. Jedno jest pewne- dzisiaj byli lepsi od swoich przeciwników.

UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3-0 (25:16, 25:21, 25:13)