Juniorzy MOS Wola odnoszą zwycięstwo nad rywalami z Siedlec

Wolscy siatkarze prowadzeni przez trenera Marcina Jackowicza w sobotnie przedpołudnie rozegrali kolejny mecz w ramach Mazowieckiej I Ligi z KPS Siedlce. W hali MOS Wola lepsi okazali się nasi juniorzy wygrywając 3:1.

Dwa gładko wygrane pierwsze sety uśpiły nieco naszych siatkarzy, tym bardziej, że wygrali je bardzo łatwo (do 15 i 18).  Niestety w trzecim secie zabrakło odpowiedniej koncentracji i zamiast łatwego 3:0 mieliśmy już tylko 2:1 dla gospodarzy. Goście z Siedlec grali rozluźnieni i to przyniosło efekt, trzecia partia należała do nich którą wygrali po walce 21:25. W czwartej odsłonie juniorzy MOS-u na początek uzyskali kilka punktów przewagi i potem spokojnie kontrolowali sytuację, powiększając jeszcze przewagę. Dzięki skutecznej grze wygrali seta 25:18 i cały mecz 3:1.

MOS Wola I Warszawa - KPS Siedlce 3:1 (25:15, 25:18, 21:25, 25:18)

Skład MOS Wola: Jakóbczak (kapitan), Marcinkiewicz, Pawlak, Pieńkowski, Cholewiński, Kulesza (libero), Biernacki, Brysiak, Krysiński, Kurowski, Dąbrowski (libero)