Wygrana kadetek MOS WOLA z Ateną.

W ocenie trenera Patriaka był to najlepszy mecz tego sezonu. Jesteśmy na czwartym miejscu w tabeli mazowieckiej ligi kadetek z dorobkiem 22 pkt. W poniedziałek bardzo ważny mecz z NIKE Ostrołęka , której oddech czujemy na plecach

Pierwszy set był bardzo wyrównany od samego poczatku, wymiana punkt za punkt. W końcówce to Mosowianki zachowują chłodną głowę i po ataku Zuzi Trzpioły z lewego skrzydła kończą set 25:23.

W drugą partię zespół z Rogalińskiej wchodzi nieco gorzej. Złe przyjęcie pociągnęło za sobą kolejne błędy. Przy stanie 7:1 dla przeciwniczek w końcu niemoc przełamują kadetki z Rogalińskiej i po zagrywce Gosi Krupińskiej oraz świetnej pracy naszego bloku wyrównują wynik. Potem wszystko idzie po myśli podopiecznych trenera Patriaka, zespół redukuje błędy własne i kończy seta 25:23.

Zuzia Czarnocka:"..Wiedziałyśmy że 3 set nie będzie łatwy. W pierwszej połowie seta grałyśmy równo, lecz po błędzie sędziego, który próbował wyjaśnić trener Patriak tracimy koncentrację i dajemy odskoczyć rywalkom. Przegrywamy 18:25. Ostatnia partia należy do nas. Zapominamy o tym co było i wracamy na własne tory gry. Ukłony w kierunku Kasi Mazurek, która wchodząc na zagrywkę wzięła na siebie ciężar gry. Robiąc conajmniej 4 bezpośrednie punkty i odrzucając od siatki zespół przeciwny ustawiła wynik na tyle mocno, żeby później można było grać spokojnie. Wygrywamy 4 set 25:14. Całe spotkanie z pewnością mogło się podobać, dziękujemy za doping rodzicom- WY też dołożyliście cegiełkę do zwycięstwa..."

Skład: Butryn, Kaczmarzyk, Krupińska, Mazurek, Trzpioła, Gawęda, Czarnocka, Malec, Malinowska, Rostkowska, Bukańska, Kwiatkowska

UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa  1-3 (23:25, 23:25, 25:18, 14:25)