Porażka naszych siatkarzy 1:3 w derbowym pojedynku z Legią w hali rywali.

Nasza drużyna siatkarzy w II lidze mężczyzn przegrała derbowy pojedynek z Legią, w hali rywali, po wyrównanej walce. Szkoda drugiej partii, w której mieliśmy szansę wygrać seta przegranego 25:27. Najlepszym zawodnikiem meczu był wychowanek MOS Wola, Arkadiusz Żakieta, który został wypożyczony na ten sezon do Legii, a w dzisiejszym spotkaniu zdobył 27 punktów. W naszym zespole najlepiej punktował kapitan drużyny, Grzegorz Pacholczak, który zdobył 20 pkt.

Legia Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (25:19)(27:25)(22:25)(25:23)

Skład MOS Wola

Pacholczak, Bączek, Sęk, Gawrzydek, Malangiewicz, Wachowicz, Drzazga (libero) oraz Iszczuk, Borowski,  Buczek, Kubeł, Skrajny, Leliwa

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z meczu autorstwa Marcina Kalickiego, która znajduje sie na fanpage naszej drużyny na facebooku:

Trener Krzysztof Wójcik tak skomentował dla nas mecz z Legią:

- Zagraliśmy niezły mecz, ale niestety nie mamy punktów. Zdecydowała dyspozycja gospodarzy w polu zagrywki oraz skuteczność Arka Żakiety na prawym ataku. Mieliśmy swoje szanse w drugim secie, ale Legia zdołała odrobić straty, obronić piłkę setową i wygrać. Mamy 3 mecze do końca rundy i postaramy się wygrać trzy razy i zostać w czołówce ligi.