Dobra passa żeńskich drużyn naszego klubu trwa !!!

Na trudnym legionowskim terenie I zespół juniorek UMKS MOS Wola wywalczył zwycięstwo w meczu z II Legionovią / pierwszy zespół kadetek tego klubu/. LTS Legionovia Legionowo II- UMKS MOS Wola Warszawa 1-3 (25:20, 19:25, 18:25, 13:25)

Pierwszy set to serie nieudanych zagrywek zarówno z jednej jak i drugiej stron siatki. W drużynie z Rogalińskiej szwankowało również przyjęcie, a i w grze obronnej nie widać było wielkiej determinacji. Po 25 minutach 25 : 20 dla gospodyń i nie najlepszy nastrój  w ekipie MOS -u.
  Na szczęście był to ostatni przegrany set w tym meczu. Jak to bywa w siatkówce jedna z drużyn  zaczęła grać dokładniej i zwiększym zaangażowaniem, a druga popełniać coraz więcej błędów w każdym elemencie.Sety wygrane odpowiednio do 19; 18; 13. Trzy punkty  cieszą jednak  w grze  mosianek zbyt często wzorcowe akcje przeplatają sie z prostymi błędami.

Skład : Julia Kabala, Emilia Kaczmarzyk, Katarzyna Kamińśka, Oliwia Kosieradzka, Martyna Kruszewska, Ewa Kwiatkowska, Katarzena Mazurek, Izabela Osipiak, Sylwia Postek, Olga Sawińska.