Parkiet rywali zdobyty!

Podopieczni trenera Tomasza Kellera pokonują I zespół MDK na ich terenie w pięciu odsłonach. Podsumowania gry dokonał trener drużyny z Rogalińskiej. MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 2-3

"...Kadeci II pokonali pierwszy zespół MDKu na ich terenie 3:2 (25:17,25:22,22:25,21:25,15:12). Po kolejnym ponad 2h meczu młodszy zespół Kadetów odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonał swoich starszych kolegów ze Śródmieścia.
   Pierwszy set to pełna kontrola zespołu z Woli i spokojne zwycięstwo.
  W drugim secie wydawało się, że będzie podobnie, jednak kilka zmian w składzie i niestety ze spokojnej przewagi 17:9 zrobiło się nerwowo, ale ostatecznie wygrywamy do 22.
  Trzeci set to słaby początek drużyny z Woli, liczne proste błędy i zespół MDKu poczuł swoją szansę. Dobre zmiany trenera R. Hołopiaka, który zaczął tak ustawiać swój zespół, aby wykorzystywać słabsze strony zespołu z Woli też bardzo pomogły. Podczas dwóch przegranych setów mieliśmy swoje szanse, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Jeśli wolscy siatkarze potrafili obronić atak, to nie było chętnych do wystawy, inną akcją podsumowującą ten okres była przechodząca piłka, która spadła na twarz dogrywającego.
  W 5. secie zespół MOSu zaczął z wysokiego „C” prowadząc 5:1. Drużyna MDKu Warszawa potrafiła zmniejszyć przewagę do dwóch punktów, ale ostatecznie kropkę nad i postawili zawodnicy MOSu Wola..."

„...Cieszy kolejna wygrana. Jestem zadowolony z postępów chłopaków, które widać z dnia na dzień. Powoli ograniczamy liczbę wpuszczanych asów, zaczyna Nam działać coraz lepiej system gry w ataku. Oczywiście jeszcze daleka droga przed Nami do założonych celów, ale krok po kroku będziemy się zbliżać do Naszych założeń. Na zakończenie powiem, że wygrany tie break oznacza, że popularna koperta działa i z pozdrowieniami dla zawodników przekazuję informację, że szybko z niej nie zrezygnujemy”- podsumował mecz trener Tomasz Keller.

Skład zespołu MOS WOLA: Radowski D., Sztachelek A., Kuliński P., Śmiłowski H., Wiśniewski K., Lizińczyk J., Skrzydło I., Sudoł J., Rok M., Kluzek M., Budzyń D., KuchataJ.(L), Ławrynowicz Sz.(L)