Kadeci MOS Wola II lepsi od Ostrołęki.

W hali MOS Wola podopieczni trenera Kellera odnieśli pierwsze zwycięstwo w Mazowieckiej I lidze z Ostrołęką.

Świetny początek meczu w wykonaniu naszych kadetów, który pokazał moc oraz udowodnił jak dobrze potrafimy grać. Ani razu set nie był zagrożony a gra zawodników prowadzonych przez trenera Kellera wyglądała bardzo dobrze. Seta zakończył błąd w ataku przeciwników. Pierwszą odsłonę meczu wygrywamy do 18.

Druga partia długo była wyrównana. Gdy tylko wychodziliśmy na dwupunktowe prowadzenie, szybko je traciliśmy. Dopiero po bloku Kulińskiego odskoczyliśmy rywalom (11:8). Chwilę później w polu serwisowym pojawił się nasz rozgrywający Radowski, którego serwisy siały popłoch w szeregach przeciwników. Przy zagrywkach rozgrywającego goście stracili dużo punktów (16:9) a my mogliśmy grać spokojnie. Partia dobiegła końca po błędzie na zagrywce przeciwników (25:15).

Trzeci set lepiej rozpoczęli przeciwnicy od prowadzenia (4:0).  Przewagę głównie zawdzięczali silnej i skutecznej zagrywce oraz licznym błędom w ataku naszej drużyny, którzy - jakby zdekoncentrowani rozpoczęli trzecią partię ostatecznie przegrywając do 21.

Czwarty set to powrót do dobrej gry naszych kadetów. Od początku uzyskujemy kilka punktów przewagi, dzięki pewnej grze w ataku Lizińczyka i Budzynia w połowie czwartego seta prowadzimy (15:7). Po skutecznym ataku ze środka Sudoła kadeci MOSu wygrywają czwartego seta do 16 i  zgarniają komplet punktów w tym spotkaniu.

MOS Wola I - Olimp Ostrołęka 3:1 (25:18, 25:15, 21:25, 25:16)

Skład MOS Wola: Radowski, Kuliński, Śmiłowski, Budzyń, Wiśniewski, Lizińczyk, Skrzydło, Stachelek, Sudoł, Rok, Kluzek, Kuchta (libero), Ławrynowicz (libero).