Juniorzy MOS WOLA ciągle na dobrym obozowym paliwie.

Wygrywamy dzisiaj z zespołem RCS Czarni Radom na trudnym parkiecie przeciwników. RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (-23, -20, -13)

Komentarz trenera Konrada Cop po meczu: "...Wygrywamy na trudnym radomskim terenie bez straty seta. Nie gramy tak dobrze, jak zaraz po obozach, ale to obecnie normalne. Może za bardzo wymagam jeszcze od chłopaków rozumienia taktyki i konkretnych zachowań. Ja się muszę ich uczyć, a oni tego, czego od nich z Kacprem wymagamy. W toku sezonu na pewno nasz feedback będzie coraz lepszy. Gdyby nie wygrana końcówka pierwszego seta, to może byśmy stoczyli 5 setów. Zachowaliśmy więcej zimnej krwi, a następne sety kontrolowaliśmy. Chciałem pochwalić naszych środkowych za dzisiejszą walkę w obronie. Nie obraziłbym się gdyby przyjmujący (tak libero też) wzięli z nich przykład. W następnej kolejce walczymy z MDKiem..."

Skład zespołu MOS WOLA : Jaromir Orlicz, Bartosz Gomułka, Michał Kulesza, Piotr Szlęzak, Adam Antoński, Maciej Pieńkowski, Kacper Kulesza (l), Dawid Bulira (l), Karol Jakóbczak, Bartosz Rubin, Mikołaj Pisarski, Michał Gawrzydek (c)