Juniorki MOS Wola potwierdziły klasę mistrzyń Mazowsza.

Juniorki MOS Wola już wcześniej zapewniły sobie tytuł mistrzyń Mazowsza. W ostatnich dwóch meczach wygrały po 3:0 z Ateną i UKS 33 Radom. W ten sposób juniorki MOS Wola wygrały 16 spotkań po kolei i straciły tylko 3 sety od początku sezonu. Gratulujemy !

W ostatnich dwóch meczach nasze juniorki odniosły dwa zwycięstwa. Na swoim parkiecie najpierw pokonały Atenę Warszawa 3:0 (25:15, 25:20, 25:21), a dzień później UKS 33 Radom 3:0 (25:19, 25:12, 25:13).

Oba mecze były meczami bez stawki, gdyż juniorki MOSu już wcześniej zapewniły sobie tytuł Mistrzyń Mazowsza. Ciężko było w tych meczach o należytą koncentrację. Pomimo tego dziewczęta przez cały czas kontrolowały sytuację na boisku i udowodniły swoją „dominację” na Mazowszu. Juniorki w tym sezonie wygrały wszystkie (16) mecze i straciły tylko 3 sety. Teraz nasz zespół czeka wyjazd na ¼ MP, już za dwa tygodnie do Biłgoraja.

Juniorki grały w składzie: Lizińczyk Gosia, Stawicka Asia, Przepiórka Ola, Fic Ania, Fiuk Kasia, Dudek Magda, Grabowska Gaba, Klukowska Martyna, Słumińska Gosia, Jankowska Agnieszka, Krzemińska Weronika.