Aktualności

Tak szkolą się przyszli Mistrzowie.

Sukcesy naszych dziewcząt i chłopców w starszych kategoriach to konsekwencja pracy z najmłodszymi siatkarzami.

W SP 388, przy ul. Deotymy 25/33 pod okiem trenerki Jadwigi Zadruskiej trenuje najmłodsza grupa dzieci 8 i 9 letnich. Maluchy pracują bardzo sumiennie i żywiołowo, a zabawa przeplata się z profesjonalnymi ćwiczeniami.

W piątek zaprzyjaźnioną szkołę odwiedził dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski. Wspólnie z dyrektorem SP 388 Jarosławem Fonrathem przyglądali się trenującym grupom mini siatkarzy.

Najbardziej zaangażowani dostali symboliczne nagrody. Po treningu zrobiliśmy sobie wspólną fotkę, tym bardziej cenną, że liczymy na mini siatkarzy, którzy pójdą w ślady starszych kolegów i koleżanek.

Dyrektor Paweł Wasilewski podsumował: realizujemy kolejne projekty rozwoju i promocji programu „Wolska siatkówka”, chcemy szkolić i propagować zdrowy styl życia i rozwój siatkówki w placówkach oświatowych dzielnicy. Ogromną satysfakcją jest, kiedy widać radość i zadowolenie dzieci bawiących się w trakcie zajęć sportowych. Korzystając z bardzo pozytywnej atmosfery SP 388, w przyszłym roku planujemy otwarcie kolejnych grup szkoleniowych dla najmłodszych roczników.

Więcej zdjęć na fanapage : https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.2312549748803907/2312546115470937/?type=3&theater

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy