Panowie...teraz półfinał MP ...również w takim stylu!!!

Wygrywamy ostatnie spotkanie z gospodarzami turnieju ćwierćfinałowego UKS SMS Wybicki Kielce. Już w dniu wczorajszym nasi juniorzy zapewnili sobie grę w półfinale Mistrzostw Polski, ale to dzisiejszy mecz zadecydował o miejscu z którego awansujemy. Bezapelacyjnie juniorzy MOS WOLA są najlepszym zespołem ¼ turnieju MPJ. Komplet zwycięstw z utratą tylko jednego seta. Brawo jeszcze raz !!!

Dwa sety jak ulubiona muzyka z nut, w trzecim najpierw jeden z zawodników drużyny przeciwnej doznał kontuzji, potem wymuszona przerwa i coś się zacięło w grze. Ulegamy w końcówce seta przy kłopotach własnych z przyjęciem. Czwarty set to powrót do swojego rytmu i pewna gra zespołu z Warszawy.

UMKS MOS WOLA Warszawa – UKS SMS Wybicki Kielce 3-1 ( 25:11, 25:20, 23:25, 25:17)

MVP dzisiejszego meczu został Hubert Ryszewski

Skład MOS Wola: Wachowicz, Bąk, Gawrzydek, Kulesza M., Antoński, Pawlak, Foltynowicz (libero), Orlicz, Buczek, Szlęzak, Kaciczak, Ryszewski, Pisarski, Kulesza K. (libero)