Aktualności

21.12.2018

Niewykorzystana szansa.

W sobotnie popołudnie nasze kadetki rozgrywały ostatni mecz rundy zasadniczej I ligi. Przeciwniczkami, a zarazem gospodyniami spotkania była drużyna Legionovii.

Na głównym boisku hali Arena zawodniczki obu zespołów rozegrały bardzo dobre spotkanie. Planem minimum drużyny z Rogalińskiej było wygranie dwóch setów i zdobycie punktu dającego drugie, premiowane bezpośrednim awansem do turnieju finałowego miejsce. Niestety wygrywamy tylko jednego. Legionovia-MOS 3:1/20; - 22;18; 16/. Najbardziej szkoda przegranej w I secie, w którym MOS grał koncertowo... ale niestety tylko do stanu 16 do 8. Później "coś się zacięło", a miejscowe "złapały wiatr w żagle" i po bezbłędnej grze rozstrzygnęły partię na swoją korzyść. Charakterem mogły zaimponować dziewczyny z Woli w drugim secie. Po bardzo dobrej grze wygrywają do 22. Wyrównana gra trwa przez 2/3 trzeciego seta.W końcówce rywalki dość łatwo zdobywają decydujące punkty. Czwarty set to zdecydowana przewaga gospodyń, które dyktowały warunki w każdym elemencie gry. Zajmujemy 3 miejscy  mając tyle samo punktów co druga Atena / 32 / . Sety - Atena 35 : 11, MOS 36 : 13 !
Przed nami spotkania barażowe ...
 
  Skład : Baran Karolina, Butryn Marysia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kaczmarzyk Emilka, Kosieradzka Oliwka, Kwiatkowska Ewa, Lipka Wiktoria, Rozwadowska Martyna, Wydmańska Julka.

LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa   3:1 (25:20, 19:25, 25:18, 25:14)

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy