Plan tymczasowy od 05.09 do 08.09.2018
Hala III LO nieczynna do 14.09.2018 r. Treningi do ustalenia z trenerem.
TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2018/2019
Plan zajęć obowiązuje od 05.09.2018r. do 08.09.2018r.
Zajęcia będą odbywały się:
- MOS - hala MOS nr 6 ul. Rogalińska 2
- MOS/Siłownia - siłownia III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
- III L.O. - Sala III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
- SP 388 - ul. Deotymy 25/33
- SP 26 - Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Miedziana 8
SEKCJA MĘSKA
II Liga Krzysztof Wójcik
Poniedziałek 19:30-21:00 Siłownia
Czwartek 17.30-19.00 Siłownia
Czwartek 19:00-21:15 MOS
Piątek 19:30-21:00 MOS
Sobota 17:00-19:00 MOS
Junior I Konrad Cop
Poniedziałek 19:30-21:00 MOS
Wtorek 17:00-18:30 MOS
Środa 19:00-21:15 MOS
Czwartek 20:00-21:30 III LO
Sobota 09:30-11:00 SP388
Junior II Miłosz Raba
Wtorek 18:30-20:00 III LO
Czwartek 18:30-20:00 III LO
Piątek 18:00-19:30 SP 388
Sobota 14:45-15:30 MOS
Sobota 15:30-17:00 MOS
Kadet I Tomasz Keller
Poniedziałek 18:00-19:30 MOS
Środa 17:00-18:30 Siłownia
Środa 18:30-20:00 III LO
Czwartek 16:30-18:00 SP388
Piątek 18:00-19:30 MOS
Sobota 10:30-12:00 MOS
Kadet II Marcin Jackowicz
Wtorek 17:00-18:30 III LO
Wtorek 18.30-20.00 Siłownia
Czwartek 18:00-19:30 SP388
Piątek 18:00-19:30 SP388
Sobota 12:30-14:45 MOS
Kadet III Dariusz Urbański
Poniedziałek 19:30-21:00 III LO
Środa 19:30-21:00 III LO
Sobota 09:00-10:30 MOS
Młodzik I Adam Nowik
Poniedziałek 18:30-20:00 III LO
Czwartek 17:00-18:30 III LO
Piątek 18:00-19:30 SP388
Sobota 13:30-15:00 III LO
Młodzik II Konrad Nassalski
Poniedziałek 18:45-20:15 SP388
Czwartek 18:00-19:30 SP388
Sobota 13:00-14:30 SP26
Chłopcy Mini ‘06 Damian Włoch
Wtorek 18:00-19:30 SP388
Czwartek 16:30-18:00 SP388
Sobota 09:00-10:30 III LO
Chłopcy Mini ’07 Dariusz Urbański
Środa 16:30-18:00 SP388
Piątek 15:00-16:30 MOS
Sobota 10:30-12:00 III LO
Chłopcy Mini ’08 Paweł Wasilewski
Poniedziałek 15:00-16:30 MOS
Wtorek 15:30-17:00 MOS
Piątek 15:00-16:30 MOS
Chłopcy średniozaawansowani młodsi ‘03’04’05 Miłosz Raba 4
Wtorek 16:30-18:00 SP388
Środa 16:30-18:00 SP388
Chłopcy średniozaawansowani starsi ‘99’00’01’02 Miłosz Raba 4
Środa 18:00-19:30 SP388
Piątek 16:30-18:00 SP388
Trener przygotowania siłowego:
B. Kruszewski JUNIOR I
Poniedziałek 18:00-19.30 Siłownia
Czwartek 18:30-20.00 Siłownia
Marcin Jackowicz JUNIOR II
Wtorek 20:00-21:30 Siłownia
SEKCJA ŻEŃSKA
Juniorka Janusz Patriak
Poniedziałek 16:30-18:00 MOS
Poniedziałek 18:00-19:30 Mała III LO
Środa 16:45-19:00 MOS
Czwartek 16:30-18:00 SP388
Piątek 16:30-18:00 MOS
Piątek 18:00-19:30 Siłownia
Sobota 09:00-10:30 SP388
Kadetka Stanisław Lizińczyk
Poniedziałek 17:00-18:30 III LO
Wtorek 18:30-20:45 MOS
Środa 17:00-18:30 III LO
Środa 18:30-20:00 Siłownia
Czwartek 16:45-19:00 MOS
Piątek 18:30-20:45 III LO
Młodziczka Jakub Miecznikowski
Wtorek 18:30-20:00 Mała III LO
Wtorek 20:00-21:30 III LO
Środa 16:30-18:00 SP388
Środa 18:00-19:30 SP388
Piątek 16:30-18:00 SP388
Sobota 09:00-11:15 SP388
Dz. Mini ’06 Radosław Krukowski
Poniedziałek 16:30-18:45 SP388
Wtorek 16:30-18:45 SP388
Czwartek 15:15-16:45 MOS
Czwartek 16:45-18:15 Mała III LO
Piątek 16:30-18:00 III LO
Dziewczęta Mini ’07 Aleksandra Kibitlewska
Poniedziałek 16:30-18:00 SP388
Wtorek 16:30-18:00 SP388
Środa 15:15-16:45 MOS
Sobota 12:00-13:30 III LO
Dziewczęta Mini ’08 Małgorzata Dzido
Poniedziałek 15:00-16:30 MOS
Wtorek 15:30-17:00 MOS
Środa 15:15-16:45 MOS
Piątek 16:30-18:00 SP388
Dziewczęta średniozaawansowane młodsze 03’04’05 Magda Gryko 4
Poniedziałek 16:30-18:00 SP388
Czwartek 18:00-19:30 SP388
Dziewczęta średniozaawansowane starsze 02’01’00’99 Magda Gryko 4
Wtorek 18:00-19:30 SP388
Czwartek 19:30-21:00 SP388
Gry i zabawy siatkarskie Jadwiga Zadruska (zajęcia rozpoczynają się od dnia 10.09.2018r.)
Poniedziałek 13:30-15:00 SP388
Wtorek 14:30-16:00 SP388
Środa 14:30-16:00 SP388