Szóste miejsce kadetów MOS Wola w wielkim turnieju w Dreźnie

Kadeci MOS Wola zajęli szóste miejsce w Międzynarodowym Turnieju 5.Striezl Cup w Dreźnie. Nasz zespół rozegrał sześć spotkań. W meczu o piąte miejsce przegrał 0:2 z kadetami zespołu Ćeska Lipa. Startowało 13 drużyn, a zwyciężył Aon hot Volleys z Wiednia.

Kadeci MOS Wola zajęli szóste miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Dreźnie. Nasz zespół rozegrał sześć spotkań , a w meczu o piąte miejsce przegrał 0:2 z kadetami zespołu Ćeska Lipa (Czechy) . Startowało 13 drużyn, a zwyciężył Aon hot Volleys z Wiednia.

Drużyna trenera Krzysztofa Gałeckiego wystąpiła w Dreźnie w składzie:
Neneman, Komornicki, Behr Mateusz i Maciej, Otto, Nassalski, Guz (libero), Trzciński, Dukata, Osiecki.

Zwycięzcami turnieju zostali siatkarze mistrza Austrii Aon Hot Volleys Wien , którzy pokonali w finale gospodarzy turnieju , VC Dresden 2:0 (25:22)(25:11)

W meczu o trzecie miejsce mistrz Niemiec SCC Berlin pokonał wicemistrza Francji Plessis Robinson.

W meczu o piąte miejsce Ćeska Lipa z Czech pokonała 2:0 nasz MOS Wola.

W turnieju startowało 13 drużyn , 7 niemieckich i 6 zespołów z innych krajów.