Szybkie zwycięstwo siatkarzy BT Polska MOS Wola w Mławie

Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali 3:0 ( 9, 6 , 9 ) mecz w lidze okręgowej mężczyzn, z zespołem Zawkrze Mława na wyjeździe.

Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali 3:0 ( 9, 6 ,9 ) mecz w lidze okręgowej mężczyzn, z zespołem Zawkrze Mława na wyjeździe.

Zawkrze Mława - BT Polska MOS Wola 0:3 (9:25)(6:25)(9:25)

Makowski, Dziubański, Kaczmarek, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński , Jonak (libero) oraz Żurek, Marchwicki, Kostrzewa.

Przewaga zespołu MOS Wola była bardzo duża, a przeciwnicy nie byli w stanie w żadnym secie uzyskać choćby 10 punktów.
Jak relacjonuje trener Piotr Najmowicz, zespół MOS grał uważnie, realizował założenia taktyczne , a przede wszystkim robił mało błędów własnych. Dlatego przewaga była tak duża.
Udane zmiany dał Mateusz Marchwicki , wykonując kilka bardzo skutecznych zagrywek. Od drugiego seta za Strzeżka na ataku grał Konrad Kostrzewa. Na rozegraniu grał tym razem Łukasz Makowski, a zmienił go pod  koniec drugiej partii Michał Żurek i grał już do końca meczu.