Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP 2017. Program gier minisiatkówki - chłopcy -czwórki, rocznik 2005 i młodsi
Prezentujemy program gier w minisiatkówce chłopców , rocznik 2005 w 31 Turnieju WOLA CUP 2017
Regulamin turnieju:
-
Miejsce rozegrania turnieju: Hala sportowa OSiR „Koło”, ul. Obozowa 60 Warszawa.
-
Uczestniczą chłopcy rocznik 2005 i młodsi, zespoły czwórkowe + 2 rezerwowych. W turnieju gra 16 drużyn.
-
Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, system każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają o miejsca 9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.
-
Obowiązują przepisy PZPS dotyczące minisiatkówki (rotacja zawodników, system zagrywania itp.)
-
Po rozegraniu ćwierćfinałów utworzone zostaną gr. półfinałowe: „E” o miejsca 1-4, „F” o miejsca 5-8, „G” o miejsca 9-12 i „H” o miejsca 13-16. W poszczególnych grupach półfinałowych gramy systemem pucharowym 1-4 i 2-3.
-
Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.
-
Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcie turnieju.
-
Parking przy hali Koło prowadzi prywatna firma, a nie OSiR i organizator turnieju nie zapewnia miejsc parkingowych.
Grupa A |
Grupa B |
Grupa C |
Grupa D |
1. IKS ATAK ELBLĄG |
1. UMKS MOS WOLA WARSZAWA |
1. WIFAMA ŁÓDŹ |
1. DMKS PLAS KIELCE |
2. KS METRO WARSZAWA |
2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW |
2. Hot Wiedeń |
2. SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
3.TSC BERLIN |
3. UKS BUDOWLANKA TORUŃ |
3. UKS PIĄTKA WOŁOMIN |
3. SLAVIA SVIDNIK |
4. AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE |
4. BIAŁOŁĘCKI VOLLEY |
4. PLAS WARSZAWA |
4. ENEA ENERGETYK POZNAŃ |
PIĄTEK 10.11.2017 |
||
Sektor 1 |
Sektor 2 |
Sektor 3 |
16:00 (1) UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW- BIAŁOŁĘCKI VOLLEY |
(2) PLAS WARSZAWA - UKS PIĄTKA WOŁOMIN |
(3) UMKS MOS WOLA WARSZAWA - UKS BUDOWLANKA TORUŃ |
17:00 (4) TSC BERLIN - KS METRO WARSZAWA |
(5) DMKS PLAS KIELCE - ENEA ENERGETYK POZNAŃ |
(6) SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI- SLAVIA SVIDNIK |
18:00 (7) IKS ATAK ELBLĄG - AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE |
(8) Hot Wiedeń- UKS PIĄTKA WOŁOMIN |
(9) UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW- UKS BUDOWLANKA TORUŃ |
SOBOTA 11.11.2017 |
||
9:00 (10) KS METRO WARSZAWA- AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE |
(11) WIFAMA ŁÓDŹ- PLAS WARSZAWA |
(12) UMKS MOS WOLA WARSZAWA- BIAŁOŁĘCKI VOLLEY |
UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU GODZINA 10.00 |
||
10:30 (13) IKS ATAK ELBLĄG - TSC BERLIN |
(14) SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI- ENEA ENERGETYK POZNAŃ |
(15) DMKS PLAS KIELCE- SLAVIA SVIDNIK |
11:30 (16) Hot Wiedeń- PLAS WARSZAWA |
(17) WIFAMA ŁÓDŹ- UKS PIĄTKA WOŁOMIN |
(18) BIAŁOŁĘCKI VOLLEY- UKS BUDOWLANKA TORUŃ |
12:30(19) AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE- TSC BERLIN |
(20) DMKS PLAS KIELCE- SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
(21) UMKS MOS WOLA WARSZAWA- UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW |
13:30 (22) IKS ATAK ELBLĄG- KS METRO |
(23) SLAVIA SVIDNIK- ENEA ENERGETYK POZNAŃ |
(24) WIFAMA ŁÓDŹ-Hot Wiedeń |
PRZERWA OBIADOWA |
||||
ĆWIERĆFINAŁY |
||||
16:30 (25) A1 –D2 |
(26) B1- C2 |
(27) A2 – D1 |
||
17:30 (28) B2 –C1 |
(29) A3 –D4 |
(30) B3 – C4 |
||
18:30 (31) A4 – D3 |
(32) B4 – C3 |
|
||
NIEDZIELA 12.11.2017 |
||||
9:00 (33) P.29 – P.30 |
(34) P.31 – P.32 |
(35) W.29 – W.30 |
||
10:00 (36) W.31 –W.32 |
(37) P.25 – P.26 |
(38) P.27 – P.28 |
||
11:00 (39) W.25 –W.26 |
(40) W.27 – W.28 |
(41) o miejsce 15 |
||
12:00 (42) o miejsce 13 |
(43) o miejsce 11 |
(44) o miejsce 9 |
||
13:00 (45) o miejsce 7 |
(46) o miejsce 5 |
(47) o miejsce 3 |
14:00 – finał o I miejsce
ok. 15:00 zakończenie, wręczenie nagród