Pierwsze rozstrzygnięcia w „Wolskiej siatkówce”
Dwadzieścia siedem dwuosobowych zespołów wystartowało w turnieju piłki siatkowej „Wolska Siatkówka” w hali Gimnazjum nr 48 w dniu 12 maja 2012 r. Chłopcy rozgrywali mecze w kategorii juniora (urodzeni w 1993 i 1994 roku i mł). oraz kadeta (urodzeni w 1995 i 1996 r. i mł). W starszej kategorii triumfowła para Dmowski/ Wiliński, a w młodszej kategorii: Kulik/Trzmiel.
Turnieje rozegrano w dwóch fazach: najpierw gry eliminacyjne w grupach (systemem „każdy z każdym”),
a następnie osiem najlepszych par rywalizowało systemem pucharowym.
Faza pucharowa turnieju juniorów:
Ćwierćfinały:
Szumski P./Nowak D. - Kraśniewski D./Bugajak P. 2:0 (4; 7)
Danielski M./Dukata K. - Szczepaniak P./Bujniak P. 1:2 (11; -5; -9)
Zambrowski M./Leśniewski A. - Dmowski T./Wiliński J. 1:2 (-6; 6; -6)
Gregorowicz S./Mata A. - Dybowski A./Zackiewicz M. 2:0 (7; 8)
Półfinały:
Szumski P./Nowak D. - Szczepaniak P./Bujniak P. 0:2 (-6; -11)
Dmowski T./Wiliński J. - Gregorowicz S./Mata A. 2:1 (-12; 6; 8)
Mecz o 3 miejsce:
Szumski P./Nowak D. - Gregorowicz S./Mata A. 2:0 (10; 13)
Finał:
Szczepaniak P./Bujniak P. - Dmowski T./Wiliński J. 1:2 (-12; 12; -7)
Oto kolejność końcowa turnieju juniorów:
1. Dmowski T./Wiliński J
2. Szczepaniak P./Bujniak P.
3. Szumski P./Nowak D.
4. Gregorowicz S./Mata A.
5. Danielski M./Dukata K.
6. Zambrowski M./Leśniewski A.
7. Dybowski A./Zackiewicz M.
8. Kraśniewski D./Bugajak P.
9-12.Olszewski K./Koc J.
Bogucki B./Złomańczuk M.
Kruszyński A./Kalinowski S.
Paszak M./Prudzyński M.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Faza pucharowa turnieju kadetów:
Ćwierćfinały:
Włostowski/Zdrojewski – Augustynik/Mata 0:2 (-16; -8)
Kulik/Trzmiel – Choiński/Komornicki 2:0 (8; 9)
Waliński-Trzewik/Żyluk – Brudziński/Górski 0:2 (-9; -8)
Gałęzowski/Mroczek – Siuta/Nieora 1:2 (-6; 10; -4)
Półfinały:
Augustynik/Mata - Kulik/Trzmiel 0:2 (-8; -10)
Brudziński/Górski - Siuta/Nieora 0:2 (-9; -8)
Mecz o 3 miejsce:
Augustynik/Mata - Brudziński/Górski 2:0 (11; 13)
Finał:
Kulik/Trzmiel - Siuta/Nieora 2:0 (11; 14)
Oto kolejność końcowa turnieju kadetów:
1. Kulik/Trzmiel
2. Siuta/Nieora
3. Augustynik/Mata
4. Brudziński/Górski
5-8. Włostowski/Zdrojewski
Choiński/Komornicki
Waliński-Trzewik/Żyluk
Gałęzowski/Mroczek
9-12. Pawłowski/Kokoszka
Łukaszewicz/Jaglarski
Białorudzki/Tucholski
Choromański/Bujniak
13-16. Grot/Mamla
Pilecki/Bazylewicz
Zduńczak/Wypych
Wnorowski/Czyżewski