MOS WOLA Warszawa

26.04.2024, 23:42

Juniorzy MOS Wola rozpoczęli sezon ligowy 2020/2021

W hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej spotkały się dwie nasze drużyny. Wygrała drużyna trenera Marcina Jackowicza 3:1 (25:17, 26:24, 21:25, 25:21) z młodszą drużyną prowadzoną przez trenera Adama Nowika.

Podopieczni trenera Jackowicza dobrze rozpoczęli mecz od pewnego zwycięstwa w pierwszej partii. Pokonali młodszych kolegów (25:17). Druga odsłona była już bardziej wyrównana. O jej wyniku decydowała bowiem gra na przewagi, z której zwycięsko znów wyszedł pierwszy zespół Mos-u. Ostatecznie wygrali 26:24 i w całym meczu prowadzili już 2:0. Nie potrafili jednak postawić kropki nad "i".

W trzeciej partii role się odwróciły i inicjatywę przejęli zawodnicy trenera Nowika, którzy pokonali gospodarzy dzisiejszego meczu 25:21. W czwartej partii między zespołami wywiązała się wyrównana walka punkt za punkt (6:6). Siatkarze MOS II  jako pierwsi w tym secie objęli prowadzenie po mocnym ataku Bartczaka. Utrzymywali oni przewagę w drugiej części seta, jednak po bloku w wykonaniu pierwszego zespołu, MOS I zdołał zniwelować straty (20:20). Po zaciętej i wyrównanej grze w końcówce, ostatecznie górą byli zawodnicy trenera Jackowicza dzięki efektownej grze w ataku Pawlaka (25:21).

MOS Wola I - MOS Wola II 3:1 (25:17, 26:24, 21:25, 25:21)

Skład MOS Wola I: Marcinkiewicz R., Pawlak K., Biernacki M., Pieńkowski M., Brysiak M., Jakóbczak K. (kapitan), Kurowski J., Olszewski M., Cholewiński J., Krysiński H., Bulira D. (libero)

Skład MOS Wola II: Jachowski S., Popielski M., Srokosz M., Krajewski P. (kapitan), Bagiński B., Witkowski M., Jędrych M., Przybyłowski J., Bartczak K., Cieślik D., Wojciechowski W., Stankiewicz M. (libero), Ziółkowski J. (libero).