MOS WOLA Warszawa

http://moswola.pl/mos/aktualnosci/15745,Awans-duetu-mlodziczek-Pati-Ola-MOS-WOLA-do-finalow-MP-w-plazowce.html
2020-09-20, 15:52

Awans duetu młodziczek Pati-Ola (MOS WOLA) do finałów MP w plażówce.

Patrycja Kabala i Aleksandra Dalach na 5 miejscu w Półfinałach MP w plażówce i awansują do ścisłej ósemki. Już 25-26 lipca zawalczą o najwyższy laur . Miejmy nadzieję, że tym razem aura będzie im sprzyjać .

W dniach 6-8 lipca rywalizowaliśmy w Kołobrzegu w Półfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w Siatkówce Plażowej.
Do eliminacji MP 2020 młodziczek przystąpiły 32 zespoły. Żeby zapewnić sobie udział w finałach MP, które odbędą się 25 lipca w Obornikach Śląskich trzeba było walczyć o miejsca 1 - 8.
MOS Wola reprezentowały dwa zespoły Patrycja Kabala i Aleksandra Dalach rozstawione z nr 1 oraz Nikola Kozicka i Natalia Niedzińska z nr 11.
W pierwszej fazie eliminacji przyszło nam rywalizować z województwami zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim,  dwukrotnie z wielkopolskim.
Warunki pogodowe w ciągu tych kilku dni były bardzo trudne. Silny wiatr uniemożliwiał prowadzenie normalnej gry. Piłka często uciekała zawodniczkom i o zdobywaniu punktów decydował przypadek.
Patrycja z Olą kończą turniej na 5 miejscu, które daje awans do finałów, natomiast Nikola z Natalią zajmują miejsce w przedziale 9-13. Wszystkie nasze zawodniczki za swoją nieustępliwą i ambitną postawę zasłużyły na słowa uznania. Brawo dziewczyny za zaangażowanie.
Patrycja z Olą już 25-26 lipca znowu poczują adrenalinę, trzymamy kciuki.
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=314404329753646

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony