MOS WOLA Warszawa

26.04.2024, 17:24

Zespół trenera Patriaka wygrywa z GLKS Nadarzyn w I lidze kadetek.

W dniu wczorajszym swoje spotkanie kadetki MOSu rozpoczynają niefortunnie od przegranego seta. Zgodnie ze słowami klasyka: "nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz" ..... - tym razem podopieczne trenera Patriaka kończą wygraną 3-1.

GLKS Nadarzyn - UMKS MOS WOLA Warszawa 3:1 (23:25, 15:18, 25:21, 25:13)

Pierwszy set zaczynamy od wyniku 9:0 po zagrywce Marysi Butryn. Prowadzimy od początku do końcówki seta, w którym pojawiają się błędy w ataku i przyjęciu zagrywki. Rywalki są czujne i wykorzystują słabszy moment gry zespołu MOS. Przegrywamy 25:23. Na drugą partię wchodzimy skupione, zapominając o tym co się wydarzyło wcześniej. Zredukowana ilość błędów własnych, znowu skuteczne zagrywki i poprawa w ataku pozwalają wygrać siatkarkom z Rogalińskiej 25:18.

W trzecim secie gramy mniej stabilnie. Znowu wkradają się błędy, przeciwniczki odskakują na 3 punkty. Przy stanie 17:20 na zagrywce pojawia się Gosia Krupińska i swoją skutecznością pozwoliła drużynie wyjść na prowadzenie 23:20. Ostatecznie wygrywamy 25:21.

Ostatni set to bardzo pewna wygrana naszego zespołu. Tym razem zagrywa Kasia Mazurek powiększając przewagę z punktu na punkt. Odskakujemy na tyle, żeby móc prowadzić spokojną grę do końca. W każdym elemencie okazujemy się lepsze. Wygrywamy 25:13.

Skład zespołu MOS WOLA: Butryn M., Krupińska G., Mazurek K., Gawęda J., Bukańska D., Czarnocka Z., Trzpioła Z., Mróz N., Kaczmarzyk E. Trener: Janusz Patriak