Aktualnie znajdujesz się na:

Plan zajęć

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2022/2023

Terminarz treningów obowiązuje od 5.09.2022. Zastrzega się, że mogą nastąpić zmiany, o których zainteresowani zostaną powiadomieni. Ze względów na trwające obostrzenia sanitarne związane z COVID19 obowiązują restrykcyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

 

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2022/2023

Legenda: 
Hala MOS - ul. Rogalińska 2
Hala LO - ul. Rogalińska 2
Hala  SP 388 - ul. Deotymy 25/33
Hala SP 403 - ul. Karlińskiego 6
Siłownia - ul. Rogalińska 2
Mała sala - ul. Rogalińska 2
SEKCJA MĘSKA
 
 
 
Młodzieżowiec II liga                     Konrad Cop
Poniedziałek
19.30 - 21.00
Siłownia
Czwartek
18.45 - 21.00
Hala MOS
Czwartek
18.00 - 19.30
Siłownia
Piątek
19.30 - 21.00
Hala MOS
Sobota
17.15 - 19.30
Hala MOS
 
 
 
Piłka siatkowa Junior I '04'05           Tomasz Keller
Poniedziałek
18.00 - 19.30
Siłownia
Poniedziałek
19.30 - 21.00
Hala MOS
Wtorek
18.45 - 21.00
Hala MOS
Piątek
16.30 - 18.00
SP 388
Sobota
10.30 - 12.45
Hala MOS
Sobota
12.00 - 13.30
Siłownia
 
 
 
Piłka siatkowa  Junior II                      Konrad Cop
Poniedziałek
16.30 - 18.00
Hala MOS
Poniedziałek
18.00 - 19.30
Siłownia
Środa
16.30 - 18.00
SP 388
Czwartek
16.30 - 18.00
Hala LO
Czwartek
18.00 - 19.30
Siłownia
Piątek
18.00 - 19.30
Hala LO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piłka siatkowa  Kadet I             Damian Włoch
Poniedziałek
16.30 - 18.00
Siłownia
Poniedziałek
18.00 - 19.30
Hala LO
Środa
18.00 - 19.30
SP 388
Czwartek
16.30 - 18.45
Hala MOS
Piątek
16.30 - 18.00
siłownia
Piątek
18.00 - 19.30
Hala MOS
Sobota
9.00 - 10.30
Hala MOS
 
 
 
Piłka siatkowa   Kadet II              Marcin Jackowicz
Wtorek
17.00 - 18.30
Hala MOS
Środa
16.30-18.00
Hala LO
Środa
18.00-19.30
Siłownia
Piątek
16.30 - 18.00
Hala LO
Piątek
18.00 - 19.30
Siłownia
Sobota
12.45 - 15.00
Hala MOS
 
 
 
Piłka siatkowa    Młodzik I  '08        Robert Szumowski
Poniedziałek
18.00 - 19.30
SP 388
Wtorek
18.00 - 19.30
SP 388
Czwartek
18.00 - 19.30
Mała sala LO (motoryka)
Czwartek
19.30 - 21.00
Hala LO
Piątek
16.30 - 18.00
SP 388
Sobota
12.00 - 13.30
Hala LO
 
 
 
Piłka siatkowa   Młodzik II   '09             Miłosz Raba
Poniedziałek
18.00 - 19.30
SP 388
Wtorek
18.00 - 19.30
SP 388
Czwartek
18.00 - 19.30
SP 388
Sobota
9.00 - 10.30
Hala LO
Sobota
10.30 - 12.00
Siłownia
 
 
 
Piłka siatkowa    Młodzik III                    Adam Nowik
Poniedziałek
18.00 - 19.30
SP 388
Środa
18.00 - 19.30
Mała sala LO (motoryka)
Środa
19.30 - 21.00
Hala LO
Piątek
19.30 - 21.00
Hala LO
 
 
 
 
 
 
Mini piłka siatkowa chłopcy 2010 gr. A                            Konrad Nassalski
Poniedziałek
16.30 - 18.00
SP 388
Środa
16.30 - 19.30
SP 388
Piątek
18.00 - 19.30
SP 388
 
 
 
 
 
 
Mini piłka siatkowa chłopcy   2011 grupa A                        Tomasz Litwiniuk
Wtorek
16.30 - 18.00
SP 388
Czwartek
16.30 - 18.00
SP 388
 
 
 
Mini piłka siatkowa chłopcy   2011 grupa B                  Tomasz Litwiniuk
Wtorek
18.00 - 19.30
SP 388
Czwartek
18.00 - 19.30
SP 388
 
 
 
Mini piłka siatkowa chłopcy   2012  i młodsi                                 Mateusz Behr
Wtorek
16.30 - 18.00
SP 388
Czwartek
16.30 - 18.00
SP 388
 
 
 
Piłka siatkowa chłopcy gr. średniozaawansowana '04/'05/'06                                  Miłosz Raba
Wtorek
16.30 - 18.00
SP 388
Środa
17.30 - 19.00
SP 403
 
 
 
Piłka siatkowa chłopcy gr. średniozaawansowana '07/'08/'09                                  Miłosz Raba
Środa
16.00 - 17.30
SP 403
Piątek
17.30 - 19.00
SP 403
 
 
 
SEKCJA ŻEŃSKA
 
 
 
 
 
Piłka siatkowa   Juniorka    I             Janusz Patriak
Poniedziałek
18.00 - 19.30
Hala MOS
Piątek
18.00 - 19.30
SP 388
 
 
 
 
 
 
Piłka siatkowa   Kadetka I '06        Radosław Krukowski
Wtorek
16.30 - 18.00
Hala LO
Wtorek
18.00 - 19.30
Siłownia
Środa
18.45 - 21.00
Hala MOS
Czwartek
16.30 - 18.00
Siłownia
Czwartek
18.00 - 19.30
Hala LO
Piątek
16.30 - 18.00
Hala MOS
 
 
 
Piłka siatkowa    Kadetka II               Janusz Patriak
Wtorek
18.00 - 19.30
Hala LO
Wtorek
19.30 - 21.00
Siłownia
Środa
16.15 - 18.45
Hala MOS
Czwartek
19.30 - 21.00
Siłownia
Sobota
15.00 - 17.15
Hala MOS
 
 
 
Piłka siatkowa   Młodziczka I '08         Krzysztof Płużyczka
Poniedziałek
19.30 - 21.00
Hala LO
Środa
18.00 - 19.30
Hala LO
Środa
19.30 - 21.00
Siłownia
Piątek
18.00 - 19.30
SP 388
Sobota
9.00 – 12.00
SP 388
 
 
 
Piłka siatkowa    Młodziczka II '09         Paulina Filipowicz
Wtorek
18.00 - 19.30
Mała sala LO
Wtorek
19.30 - 21.00
Hala LO
Czwartek
16.30 - 18.00
SP 388
Piątek
16.30 - 18.00
SP 388
Sobota
9.00 - 10.30
Siłownia
Sobota
10.30 - 12.00
Hala LO
 
 
 
Mini piłka siatkowa dziewczęta  2010 Gr. A             Magdalena Gryko
Poniedziałek
16.30 - 18.00
SP 388
Piątek
16.00 - 17.30
SP 403
 
 
 
Mini piłka siatkowa dziewczęta  2010 Gr. B          Magdalena Gryko
Środa
16.30 - 18.00
SP 388
Sobota
9.00 - 10.30
SP 388
 
 
 
Mini piłka siatkowa dziewczęta  2011                     Małgorzata Dzido
Poniedziałek
16.30 - 18.00
SP 388
Czwartek
18.00 - 19.30
SP 388
Sobota
9.00 - 10.30
SP 388
 
 
 
Mini piłka siatkowa dziewczęta  2012 i młodsze            Katarzyna Kowalska
Poniedziałek
17.30 - 19.00
SP 403
Środa
15.00 - 16.30
Hala MOS
Sobota
10.30 - 12.00
SP 388
 
 
 
Piłka siatkowa dziewczęta gr. średniozaawansowana '04/'05/'06​​​​​​​                                  M Gryko
Poniedziałek
19.00 - 20.30
SP 403
Środa
18.00 - 19.30
SP 388
 
 
 
Piłka siatkowa dziewczęta gr. średniozaawansowana '07/'08/'09                                   J Patriak
Poniedziałek
16.00 - 17.30
SP 403
Środa
19.00 - 20.30
SP 403
 
 
 
ZAJĘCIA KOEDUKACYJNE
 
 
 
Gry i zabawy  siatkarskie klasa 1         Jagoda Zadruska
Poniedziałek
12.00-13.30
Hala SP 388
Środa
12.00-13.30
Hala SP 388
 
 
 
Gry i zabawy siatkarskie klasa  2         Jagoda  Zadruska
Poniedziałek
13.40-15.10
Hala SP 388
Środa
13.40-15.10
Hala SP 388
 
 
 
Gry i zabawy siatkarskie klasa 3           Konrad Nassalski
Poniedziałek
12.40-13.25
Hala SP 388
Poniedziałek
13.40-14.25
Hala SP 388
Środa
13.40-14.25
Hala SP 388
Czwartek
12.40-13.25
Hala SP 388
     

 

Opcje strony

do góry