Aktualnie znajdujesz się na:

Piszą o nas

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ECHO NA WOLI - Święto siatkówki młodzieżowej

ECHO NA WOLI - Nr 18 (91) 9 listopada 2012

Święto siatkówki młodzieżowej

Od 9 do 11 listopada odbędzie się na Woli tradycyjny już 26. Międzynarodowy Turniej Siatkówki Młodzieżowej "Wola-CUP", który organizuje Uczniowski Klub Sportowy MOS Wola. W tym roku zobaczymy 32 drużyny chłopców w dwóch kategoriach wiekowych: młodzików (do lat 14) oraz minisiatkówki (do lat 12).

   - Międzynarodowe Turnieje "Wola-CUP" odbywają się już od 1980 roku - mówi prezes klubu sportowego MOS Wola Krzysztof Zimnicki.

W "Wola-CUP" swoje pierwsze kroki stawiało wielu świetnych siatkarzy, którzy zostali reprezentantami kraju w pierwszej drużynie narodowej jak Grzegorz Wagner, Paweł Zagumny, Paweł Papke, Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga.

   W tym roku w turnieju zobaczymy ekipy zagraniczne: Berliner TSC i VC Dresden z Niemiec, Slavię Svidnik ze Słowacji, Aon hotVolleys Wiedeń z Austrii. Na turniej przybędzie wiele czołowych klubów z całej Polski, m.in. Resovia Rzeszów, Jastrzębski Węgiel, Delecta Bydgoszcz, Gwardia Wrocław, Wifama Łódź i inne oraz wiele drużyn z Mazowsza i Warszawy.

Mecze z udziałem 32 drużyn z czterech krajów rozgrywane będą w dwóch halach sportowych, na sześciu boiskach jednocześnie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków siatkówki do hali przy Gimnazjum 48 na ul. Deotymy 25/33 (turniej minisiatkówki) oraz do hali OSiR Reduta, przy ul. Redutowej 37 (turniej młodzików). Mecze odbywać się będą w piątek w godz. 15,30-19,00, w sobotę w godz.9,00-19,00 oraz w niedzielę w godz. 9,00-15,00. Więcej informacji na www.moswola.pl.

MW

Opcje strony

do góry