Młodziczki MOS WOLA KSG jadą na ćwierćfinały do Wrocławia .
Poznaliśmy grupy ćwierćfinałowych turniejów młodzieżowych mistrzostw Polski w kategorii Młodziczka. Turnieje zostaną rozegrane w dniach 5-6 kwietnia. Młodziczka UMKS MOS WOLA KSG Warszawa znalazła się w 1 grupie i jedzie na turniej 1/4 MP do pięknego Wrocławia.
Grupa I:
- Akademia Siatkówki Zenit Wrocław - gospodarz turnieju 1/4 MP
- UKS SG Kożyuchów
- UMKS MOS WOLA KSG Warszawa
- MKS Dąbrowa Górnicza
Z 32 zespołów awansuje do dalszego etapu 16 drużyn , które zajmą miejsca 1-2 w swoich turniejach ćwierćfinałowych.
Wierzymy, że podopieczne trenera Jakuba Skwarka będą wśród najlepszych. Powodzenia i trzymamy za Was kciuki!
Przebieg turniejów MMP można śledzić na oficjalnych stronach tych rozgrywek, gdzie oprócz harmonogramów i wyników znajdują się informacje o składach, statystyki i relacje punktowe z poszczególnych spotkań: https://mlodziczkimmp.volleystation.com/pl/
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje miasto stołeczne Warszawa
Wspieraj swój klub. Przekaż nam 1,5% swojego podatku - KRS: 0000197334 Cel szczegółowy: UMKS MOS Wola - sekcja żeńska.
Komentarz (0)
Dodaj komentarz