Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

FETRA AZS KSG Warszawa wygrywa u siebie z Kaliszem

Sobotnie granie siatkarek II ligi kobiet zakończyło się wygraną siatkarek FETRA AZS KSG Warszawa z zespołem z Kalisza.

FETRA AZS KSG Warszawa - Energa MKS Kalisz II  3-0 (25:20, 25:17, 25:20) 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje miasto stołeczne Warszawa

#fetraksgazswarszawa #GramyRazem #volleyball #girls #zwyciestwo

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry