FETRA AZS KSG Warszawa wygrywa u siebie z Kaliszem
Sobotnie granie siatkarek II ligi kobiet zakończyło się wygraną siatkarek FETRA AZS KSG Warszawa z zespołem z Kalisza.
FETRA AZS KSG Warszawa - Energa MKS Kalisz II 3-0 (25:20, 25:17, 25:20)
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje miasto stołeczne Warszawa
#fetraksgazswarszawa #GramyRazem #volleyball #girls #zwyciestwo
Komentarz (0)
Dodaj komentarz