Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drugi zespół juniorów wygrywa wyjazdowy mecz w Siedlcach z miejscowym KPS

Nasi zawodnicy od początku wyszli bardzo skoncentrowani. Pomimo kilku niepotrzebnych błędów i przestojów w drugim secie juniorzy wygrywają piątkowy mecz w czterech setach.

O kilka zdań podsumowania meczu poprosiliśmy rozgrywającego Dawida Walenciaka: "Udało wygrać nam się z ekipą z Siedlec 3:1 na ich terenie. Wiedzieliśmy, że mecz nie będzie należał do tych najłatwiejszych i właśnie taki był. Pierwszego seta udało nam się wygrać po ciężkiej batalii z dobrze broniącymi przeciwnikami i z własną nierówna grą. Drugą partie przegraliśmy przez błędy własne i niestabilna grę w przyjęciu jak i w ataku. Na szczęście wyciągnęliśmy wnioski i kolejne dwie partie udało nam się pewnie wygrać. Cieszymy się, że dokładamy kolejne ważne zwycięstwo na swoje konto."

PSG KPS Siedlce - MOS Wola II Warszawa 1:3 (21:25, 25:12, 12:25, 12:25)

Skład MOS Wola: Pawlak W.(kapitan), Walenciak D., Lubas M., Naczas M., Maciejewski A., Chodorowski D., Drwięga M., Borkowski D., Sokołowski S., Kupiec M., Libera D., Świderski I., Satkiewicz J., Wilczewski A., Sioćko M. (libero), Jaglarski K. (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry